Gelinlik İzmir

Gra Novia Moda

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Gra Novia Moda

Gra Novia Moda Hakkında

Kendi il sınırlarını aşıp ve Türkiye’nin lider gelinlik üreticilerinden biri haline gelen markamız Gra Novia Moda İzmir Konak’ta faaliyet göstermeye devam ediyor. Uzun yıllardır moda sektöründe hizmet vermemizin yanı sıra zaten çekirdekten yetişmiş ve gelinlik modasına adanmış geniş bir tecrübeye sahibiz. Markamızı kurarak mağazamızı açtığımız günden beri de aynı heyecan ve hevesle üretmeye de devam ediyoruz. Yıllar içerisinde bizi hep daha iyiye taşıyan birbirinden yetenekli ve alanlarında uzmanlardan oluşturduğumuz ekibimizin de bunda katkısı büyük.

Gelinlik, hayatının aşkıyla ömrünü birleştirmek isteyen her hanımefendinin bir şekilde sahip olmayı hayal ettiği tek ortak noktadır. Dünyaevine girecek çiftlerimizin yapacağı kutlama olan düğünde en özenli ve en güzel halleriyle görünmek istemeleri kadar doğal bir arzu olamaz. Biz de tam olarak bu sebeple gelin adaylarına hizmet ediyor ve onları hayal ettikleri gelinlikle buluşturuyoruz. Peki, bunu nasıl yapıyoruz? Hemen anlatalım.

Toptan ve perakende satış yapabilen, üretim ve dağıtım ağı büyük bir markayız ve her yıl hatırı sayılır çabalar göstererek kendi tasarımlarımızdan oluşan kreasyonlar sergiliyoruz. Dünya modasını da takip ettiğimiz için hem tarz, hem modern hem de zarif pek çok gelinliğe sahip oluyoruz. Hazır model gelinlik arzulayan gelinlerimiz mağazamıza gelip denemelerini yaparak seçebiliyorlar. Fakat kendilerine özel ve her detayı istekleri doğrultusunda işlenmiş bir gelinlik hayali kuruyorlarsa onlara kişiye özel tasarım yapıyoruz. En kaliteli kumaşlar ve dantellerle en özel gelinlikleri ince işçiliğimize emanet edebilirsiniz.

Gra Novia Gelinlik olarak bindallı, kınalık, nişanlık ve abiye gibi diğer özel kostümleri de üretiyoruz. Eğer dilerseniz mağazamızı ziyaret edip modellerimizi görebilirsiniz. Fevzipaşa Bulvarı üzerinde şehrin en merkezi konumlarından birinde bulunuyor, böylelikle pek çok toplu taşıma aracı da dahil olmak üzere kolayca ulaşılabiliyoruz. Randevunuzu almak için yandaki formu doldurmanız yeterli.

Gra Novia Moda Özellikler

Özellikler
Özel dikim Kiralama Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
4 hafta

Gra Novia Moda Sıkça Sorulan Sorular

Gra Novia Moda gelinlik fiyatları ne kadar?

Gra Novia Moda gelinlik fiyatları 10.000-20.000 TL aralığından başlamaktadır.

Gra Novia Moda gelinlik teslim süresi ne kadar?

Gra Novia Moda gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.

Gra Novia Moda kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Gra Novia Moda 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Gra Novia Moda aksesuar sağlıyor mu?

Gra Novia Moda, duvak, gelin kesesi, kuşak aksesuarlarını sağlamaktadır.

Gra Novia Moda düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Gra Novia Moda düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Gra Novia Moda pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Gra Novia Moda pazar günü hizmet veriyor.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.