Gra Novia Moda

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!

Gra Novia Moda Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL-3.000 TL

Gra Novia Moda Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Gra Novia Moda Özellikler

 • Özellikler

  Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Gra Novia Moda Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi, Kuşak

Gra Novia Moda Hakkında

Kendi il sınırlarını aşıp ve Türkiye’nin lider gelinlik üreticilerinden biri haline gelen markamız Gra Novia Moda İzmir Konak’ta faaliyet göstermeye devam ediyor. Uzun yıllardır moda sektöründe hizmet vermemizin yanı sıra zaten çekirdekten yetişmiş ve gelinlik modasına adanmış geniş bir tecrübeye sahibiz. Markamızı kurarak mağazamızı açtığımız günden beri de aynı heyecan ve hevesle üretmeye de devam ediyoruz. Yıllar içerisinde bizi hep daha iyiye taşıyan birbirinden yetenekli ve alanlarında uzmanlardan oluşturduğumuz ekibimizin de bunda katkısı büyük.

Gelinlik, hayatının aşkıyla ömrünü birleştirmek isteyen her hanımefendinin bir şekilde sahip olmayı hayal ettiği tek ortak noktadır. Dünyaevine girecek çiftlerimizin yapacağı kutlama olan düğünde en özenli ve en güzel halleriyle görünmek istemeleri kadar doğal bir arzu olamaz. Biz de tam olarak bu sebeple gelin adaylarına hizmet ediyor ve onları hayal ettikleri gelinlikle buluşturuyoruz. Peki, bunu nasıl yapıyoruz? Hemen anlatalım.

Toptan ve perakende satış yapabilen, üretim ve dağıtım ağı büyük bir markayız ve her yıl hatırı sayılır çabalar göstererek kendi tasarımlarımızdan oluşan kreasyonlar sergiliyoruz. Dünya modasını da takip ettiğimiz için hem tarz, hem modern hem de zarif pek çok gelinliğe sahip oluyoruz. Hazır model gelinlik arzulayan gelinlerimiz mağazamıza gelip denemelerini yaparak seçebiliyorlar. Fakat kendilerine özel ve her detayı istekleri doğrultusunda işlenmiş bir gelinlik hayali kuruyorlarsa onlara kişiye özel tasarım yapıyoruz. En kaliteli kumaşlar ve dantellerle en özel gelinlikleri ince işçiliğimize emanet edebilirsiniz.

Gra Novia Gelinlik olarak bindallı, kınalık, nişanlık ve abiye gibi diğer özel kostümleri de üretiyoruz. Eğer dilerseniz mağazamızı ziyaret edip modellerimizi görebilirsiniz. Fevzipaşa Bulvarı üzerinde şehrin en merkezi konumlarından birinde bulunuyor, böylelikle pek çok toplu taşıma aracı da dahil olmak üzere kolayca ulaşılabiliyoruz. Randevunuzu almak için yandaki formu doldurmanız yeterli.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Akdeniz, Fevzi Paşa Blv No:14/B, 35210 Konak/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.