Fashion By Tuğba

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

3 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Konak, İzmir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim
  • Hazır Model
  • Abiye ve Nişanlık

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 3 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin buketi

Önerilen Firmalar

Bride's Choice Gelinlik
50 3 10

Konak

Bride's Choice Gelinlik

2 hafta
Özel Dikim
Zeynep Karaoğlu
50 10

Konak

Zeynep Karaoğlu

3 hafta
Özel Dikim
Maxxen Angel Wedding Dress
73 8

Konak

Maxxen Angel Wedding Dress

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

2012 yılından beri moda sektörünün en güzel ve nadide kanadı gelinlikler üzerinde özel olarak çalışıyoruz. İşimizi çok seviyor ve her zaman büyük bir titizlikle yapıyoruz. Terzilik ruhunun vermiş olduğu azim ve yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübelerin de etkisi ile kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Ne olursa olsun ilk günkü heyecanımızı da asla kaybetmiyoruz. Birçok alanda ayrı ayrı çalışan ekibimizin her bir parçasına çok değer veriyoruz. Her biri işlerini büyük bir azimle ve özveri ile yaptığı için onlara minnettarız. Çünkü bizi biz yapan özelliklerimize ve değerlerimize harfiyen uyarak müşteri memnuniyetimizi en iyi şekilde sağlıyorlar.

Fashion by Tuğba İzmir geneline ulaşan bir tanınırlıkla ve her gün artan bir ivme ile büyümeye devam ediyoruz. Hatta bazı gelinlerimizin ziyareti ile namımızın il sınırları dışına çıktığını da görüyoruz. Her yıl büyük bir özenle oluşturduğumuz sezonluk kreasyonlarımız aklınıza gelebilecek tüm modelleri barındırıyor. Hem dünya trendlerini hem de Türkiye’deki beğenileri bir araya getirdiğimizde üzerine kendi tarzımızı ekliyor ve ortaya çıkan sonuca bazen biz bile hayran kalıyoruz. Hazır modeller haricinde haute couture de denilen kişiye özel dikimler de yapıyoruz.

Gelin başı hizmetimiz mağazamızdan farklı bir yerde bulunuyor. Karşıyaka’da bulunan bu salon, randevu usulü ile çalışıyor ve bunun haricinde hizmet vermiyor. Hem saç ve türban tasarımında hem de makyaj konusunda uzmanlaşmış yetenekli ve küçük bir ekip ile burada gelinlerimizi ağırlıyoruz. Özel olarak gelin başı ve makyajına yoğunlaştığımız için geriye kalan kuaförlük hizmetlerinin hiçbirini vermiyoruz. Lütfen bu detaya dikkat edelim ki sonradan istenmeyen bir karışıklık yaşamayalım.

Her şeyi ile hazır bir halde düğününüzde mükemmel bir görünümde olmak isterseniz Fashion by Tuğba aradığınız yer olabilir. İzmir Konak gelinlik moda evleri içerisinden bizi tercih ediyorsanız yandaki formu doldurarak randevu almanız yeterli.

İletişim

Ekrem Kurudan

  • Adres: Akdeniz Mah. Fevzi Paşa Bul No:61/1 Fişek Doğan İş Hanı Kat:1 İzmir

Fashion By Tuğba Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.