Fabbian Sposa

E-posta Gönder

 • Konak, İzmir.

Fabbian Sposa Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Fabbian Sposa Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Fabbian Sposa Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık

Fabbian Sposa Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Fabbian Sposa Hakkında

Hayallerinizi süslemek ve en özel gününüze kendi imzamızı atmak için İzmir’deyiz! Fabbian Sposa olarak uzun yıllar hafızalara kazınacak düğün gününüzde kusursuz görünmenizi sağlıyoruz.

2015 yılında dinamik, genç ve yenilikçi bir ekip ile bu yolculuğa adım attık. Geçmişteki tecrübe ve bilgi birikimlerimizi en iyi şekilde yansıtmak ve gelin adaylarımıza İzmir’de en iyi hizmeti sağlamak, bizim en önemli hedeflerimizden biri. Memnuniyet odaklı çalışmalarımızın yanı sıra işimize olan bağlılığımız ve tutkumuz değerli misafirlerimize en iyi şekilde yansıyor. Modadaki yenilikleri sürekli takip ediyor, en yeni trendleri mutlaka modaevimizde gelin adaylarımıza sunuyoruz. İzmir’de gelinlik modasının tam kalbinde yer alıyor, sektöre yön veriyoruz.

Tasarımlarımıza kendi yorum ve imzalarımızı katıyor, geniş koleksiyonlarımız ile kendimize özel bir stil yaratıyoruz. Fabbian Sposa gelinliklerinde her zevke ve tarza uygun seçeneklerin bulunduğunu da söylemek istiyoruz. Modern ya da geleneksel, sade ya da gösterişli pek çok tarzda modelleri istediğiniz kesimler ile beğeninize sunuyoruz. Kumaşlarımızın kalitesi, göz alıcı taş ve inciler, modern dokunuşlar gelinliklerimizde dikkatinizi çeken en önemli detaylar oluyor.

Her sene farklı trendlerin ağırlıklı olarak tercih ediliyor. Fabbian Sposa İzmir’de diğer modaevlerinden farklı olarak eski senelerdeki trendleri de gelin adaylarına sunuyor. Tek tip gelinlikler yerine seçeneğin bol olduğu bir modaevinde memnuniyetin maksimumda sağlandığına emin olabilirsiniz!

Sadece düğünlerde değil, tüm özel günlerinizde bizi Fabbian Sposa farkını yaşayabilirsiniz. Birbirinden güzel nişanlıklar ile bu yolda sizlerin her zaman yanınızdayız.

Eğer bu bilgiler doğrultusunda gelinliğiniz için kurumsal bir markanın kalitesini yaşamak ve Fabbian Sposa gelinlik fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Mutluluğa atacağınız imzada yanınızda olmak için sabırsızlanıyoruz!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.