Eylül Moda

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!

Eylül Moda Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL-3.000 TL

Eylül Moda Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Eylül Moda Özellikler

 • Özellikler

  Özel Dikim, Hazır Model

Eylül Moda Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi

Eylül Moda Hakkında

Düğününüzde harika bir gelin olmak istediğinizi biliyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte İzmir’de Eylül Moda isimli mağazamızda sizinle tanışma ve mutluluğunuza ortak olmak için sabırsızlanıyoruz.

Uzun zamandır gelinlik ve moda sektöründe başarılı bir şekilde varlığımızı sürdürüyoruz. Edindiğimiz bilgiler doğrultusunda size özel içerikler üreterek her şeyin sorunsuz olduğu keyifli bir tercih süreci yaşamanızı istiyoruz. Doğru gelinliği bulmanız için size gereken desteği göstermeyi de ihmal etmiyoruz.

Gelinlik arayışınız esnasında yolunuz Çankaya’da bulunan mağazamıza düştüğünde sizi güler yüzlü bir şekilde ağırlıyoruz. Modaevimiz içerisinde bulunan gelinlik ve abiye modellerimizi size tanıtarak hizmet kalitemiz hakkında fikir sahibi olmanızı sağlıyoruz. İsteklerinizi dinliyor, nasıl bir gelin olmak istediğinizi göz önünde bulundurarak size yardımcı oluyoruz. Vücut ölçülerinize uygun, giydiğinizde kendinizi hem şık hem de rahat hissedeceğiniz modelleri öneriyoruz.

Mağazamız içerisinde her renk kumaş bulunuyor. Kaliteli malzemeler kullandığımız modaevimizde el işlemesi detaylarla süslemeler yapıyoruz. Saten kumaşlar, parlak taşlar, inciler, sarkan ipler, tül üzerine dantel işlemeli kollarla birbirinden etkileyici modeli huzurunuza çıkarıyoruz. Organze tülleri ister sade isterseniz de simli olacak şekilde gelinliğinizde kullanıyoruz. Gelinlik modelinize uygun bir duvak tasarımı da yaparak düğününüze dair tüm eksiklerinizi tamamlıyoruz.

İstediğiniz gelinliği ister hazır model olarak tercih edebilir isterseniz de özel dikim bir hizmet alabilirsiniz. Vücut ölçülerinizi aldıktan sonra kağıt üzerine kalıbınızı çıkarıyoruz. Deneyimli tasarımcılarımız eşliğinde 1 ile 3 prova içerisinde gelinliğinizi eksiksiz şekilde hazırlıyoruz. Size sadece şahane gelinliğinizin içerisinde keyif dolu bir düğün töreni yaşamak kalıyor.

Siz de İzmir gelinlik firmaları arasında yer alan modaevimizin şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.