Eris Moda

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

2 hafta

Teslim Süresi

Abiye ve Nişanlık

Özellikler

Konak, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 2 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin kesesi, Kuşak

Önerilen Firmalar

Lima Bloom Wedding Dress
108 10

Konak

Lima Bloom Wedding Dress

3 hafta
Özel Dikim
Nur Concept
87

Karabağlar

Nur Concept

2 hafta
Özel Dikim
İğne İplik Moda İzmir
50

Konak

İğne İplik Moda İzmir

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Gelinlik modasının öncülerinden olmak için çıktığımız yolumuzda hâlâ ilk günkü heyecanımızla ilerliyor ve amaç ve gayelerimizi adım adım yerine getiriyoruz. Modaya ve giyim sektörüne olan tutkumuzu profesyonel bir iş ve meslek haline getirerek yıllar önce açtığımız atölyemizde gelinlik üzerinde yoğunlaşmış bir şekilde çalışmaya başladık. Bugün artık bir marka haline gelmiş Eris Moda İzmir’in rekabetli ortamında kendine yer edindi ve kalitesini kanıtlayarak büyüdü. Doğu ve Batı’nın sentezi olan bir coğrafyada yaşadığımız için bu hikâyelerden esinlenerek tasarladığımız gelinlerimizle kendimizi dünya çapında tanıtmak vizyonuyla çalışmaya devam ediyoruz.

Ağırlıklı olarak toptan satımlar yapan bir firma olarak birbirinden güzel ve özel modeller üretmek için her yıl çok büyük bir özenle çok çalışıyoruz. İçerisinde yepyeni ve bize özgü tasarımlar olan gelinliklerimizi yıl kreasyonları şeklinde hazırlıyor ve katalog olarak çıkarıyoruz. Hem Türkiye’nin hemen her bölgesine, hem de Doğu Batı fark etmeksizin dünyanın pek çok noktasına yolluyoruz. Öyle çizgiler ve kaliteli ürünler kullanıyoruz ki adeta her bir modele kendi imzamızı atıyoruz.

Tüm başarılarımızın yardımcıları olarak ekibimizden de bahsetmek istiyoruz. Harika tasarımcılar, terziler ve modacılardan oluşan kalabalık bir kadroya sahibiz. Böyle iyi bir ekibe sahipken elbette ki ortaya çıkan tasarımların kaliteli hammadde ile işlenmesini de istiyoruz. Bu sebeple hiçbir çaba ve masraftan kaçınmadan en kaliteli dantel ve kumaşları dünyanın en iyi tedarikçilerinden getirtiyoruz. Bu sayede ortaya fevkalade malzemeler ve işçilikle hazırlanmış tasarımlar çıkıyor.

Gelinliklerimizi toptan olarak satsak da İzmir’deki atölyemizi ziyaret edebilecek olan gelinlerimizi de kırmıyoruz. Eğer bir Eris Moda gelinlik sahibi olmak istiyorsanız size bu konuda yardımcı olmak isteriz. Yandaki formu eksiksiz bir şekilde doldurarak bize ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz.

İletişim

Ercan Celik

  • Adres: Mimar Kemalettin Cad. 1334. Sk. No:10 Kat:2/209-210

Eris Moda Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!