Emine Koman Moda Tasarım Atölyesi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Konak, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak

Önerilen Firmalar

Maxxen Angel Wedding Dress
137 13 8

Konak

Maxxen Angel Wedding Dress

3 hafta
Özel Dikim
Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture
174 31

Konak

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture

1 hafta
Özel Dikim
Nergis Şahan Couture
127 3 21

Konak

Nergis Şahan Couture

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Bir ömür geçirmeyi hayal ettiğiniz insanla evlenmeye karar verdiniz ve oldukça yoğun geçecek evlilik hazırlık süreciniz başladı. Düğün mekânınıza, nasıl konseptte davet vereceğinize karar verdiğiniz ama hayalini kurduğunuz gelinliği bir türlü bulamıyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz, çünkü yaratıcı fikirlerimiz ve özel tasarım gelinliklerimizle hayallerinize ışık tutmak için buradayız!

İzmir gelinlik firmalarından bizi farklı kılan en büyük özellik, sizi dinlememiz ve fikirlerinizi uygulayabilmemiz. Bu nedenle düşüncelerimizi bizimle rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Aile sıcaklığını hissedeceğiniz modaevimizde birçok farklı model gelinlik bulunuyor. Temiz prova odalarımızda en beğendiğiniz tasarımları hemen deneyebiliyorsunuz. Tabii size model önerirken düğününüzü yapacağınız mevsimi, vücut ölçülerinizi, düğün mekânınızı ve düğün konseptinizi de dikkate alıyoruz. Bu sayede her detay birbiriyle uyumlu oluyor ve siz muhteşem görünüyorsunuz. Kısacası hayal ettiğiniz gelinlik modeli bulmanız için titiz bir çalışma gerçekleştirdiğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz.

Modaevimizde bulunan hazır modellerimizden istediğinizi bulamazsanız, hayal ettiğiniz gelinliği isterseniz beraber tasarlayabiliriz. Vücut ölçülerinizi ve özel isteklerinizi dikkate alarak tamamen sizi yansıtan bir tasarıma imza atacağımıza emin olabilirsiniz. En kaliteli kumaşlar, el içliği ve tarzınızı yansıtan detaylar… Gelinliğinizin içinde muhteşem görüneceksiniz. Gelinliğinizin bir nevi tamamlayıcısı olarak gördüğümüz gelin buketi, duvak, eldiven gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak için başka firma aramakla zaman kaybetmeden bizden temin edebiliyorsunuz.

Tamamen içinize sinen modeli seçmenize yardımcı olacak profesyonel ekibimizle, güvenilir bir hizmet vererek yüzünüzdeki tebessümün sebebi olmak istiyoruz. Titizlikle hazırladığımız ve kalbinize dokunacağına gönülden inandığımız koleksiyonumuzu görmeniz için sizi modaevimize davet ediyoruz.

Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak ve Emine Koman Moda Tasarım Atölyesi fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Emine Koman

  • Adres: Cumhuriyet Bulv. NO:249 D:1 Alsancak İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!