Emine Koman Moda Tasarım Atölyesi

E-posta Gönder

 • Konak, İzmir.

Emine Koman Moda Tasarım Atölyesi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Emine Koman Moda Tasarım Atölyesi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Emine Koman Moda Tasarım Atölyesi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Hafta sonu hizmet

Emine Koman Moda Tasarım Atölyesi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak

Emine Koman Moda Tasarım Atölyesi Hakkında

Bir ömür geçirmeyi hayal ettiğiniz insanla evlenmeye karar verdiniz ve oldukça yoğun geçecek evlilik hazırlık süreciniz başladı. Düğün mekânınıza, nasıl konseptte davet vereceğinize karar verdiğiniz ama hayalini kurduğunuz gelinliği bir türlü bulamıyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz, çünkü yaratıcı fikirlerimiz ve özel tasarım gelinliklerimizle hayallerinize ışık tutmak için buradayız!

İzmir gelinlik firmalarından bizi farklı kılan en büyük özellik, sizi dinlememiz ve fikirlerinizi uygulayabilmemiz. Bu nedenle düşüncelerimizi bizimle rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Aile sıcaklığını hissedeceğiniz modaevimizde birçok farklı model gelinlik bulunuyor. Temiz prova odalarımızda en beğendiğiniz tasarımları hemen deneyebiliyorsunuz. Tabii size model önerirken düğününüzü yapacağınız mevsimi, vücut ölçülerinizi, düğün mekânınızı ve düğün konseptinizi de dikkate alıyoruz. Bu sayede her detay birbiriyle uyumlu oluyor ve siz muhteşem görünüyorsunuz. Kısacası hayal ettiğiniz gelinlik modeli bulmanız için titiz bir çalışma gerçekleştirdiğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz.

Modaevimizde bulunan hazır modellerimizden istediğinizi bulamazsanız, hayal ettiğiniz gelinliği isterseniz beraber tasarlayabiliriz. Vücut ölçülerinizi ve özel isteklerinizi dikkate alarak tamamen sizi yansıtan bir tasarıma imza atacağımıza emin olabilirsiniz. En kaliteli kumaşlar, el içliği ve tarzınızı yansıtan detaylar… Gelinliğinizin içinde muhteşem görüneceksiniz. Gelinliğinizin bir nevi tamamlayıcısı olarak gördüğümüz gelin buketi, duvak, eldiven gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak için başka firma aramakla zaman kaybetmeden bizden temin edebiliyorsunuz.

Tamamen içinize sinen modeli seçmenize yardımcı olacak profesyonel ekibimizle, güvenilir bir hizmet vererek yüzünüzdeki tebessümün sebebi olmak istiyoruz. Titizlikle hazırladığımız ve kalbinize dokunacağına gönülden inandığımız koleksiyonumuzu görmeniz için sizi modaevimize davet ediyoruz.

Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak ve Emine Koman Moda Tasarım Atölyesi fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.