Dream House

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Konak, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000 TL-5.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Evlilik Atölyesi
100 5 105

Konak

Evlilik Atölyesi

4 hafta
Özel Dikim
Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture
174 31

Konak

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture

1 hafta
Özel Dikim
Yeşim Yücetürün Sposa
30 8

Konak

Yeşim Yücetürün Sposa

2 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Hayallerin gerçek kılındığı bir ev veya yer ortaya çıkarma vizyonu ile çıktığımız yolumuzda marka adımızı Dream House Ateliers olarak belirledik. Sektöre ilk girişimiz ve işe başlama maceramız Samsun’da mağaza açmamızla gerçekleşti. İşini severek ve de profesyonelce yapan ekibimizin yetenekleri sayesinde kendimizi kanıtladık ve kısa sürede sektörde iyi bir konuma ulaştık. Ülkemizde gelinlik modasının kalbinin attığı birkaç şehirden birine üretim atölyemizi açarak çok daha geniş bir hedef kitleye ulaşmayı hedefledik.

Dream House Gelinlik İzmir’in merkezi Konak’ta bulunuyor ve burada birbirinden yetenekli modacıların, tasarımcıların ve terzilerin çalıştığı mağazamızla hizmet veriyoruz. Mağazamızın bulunduğu iş merkezinin 1. Katı atölye, 3.katı ise ürünlerimizi ve modellerimizi sergilediğimiz bir showroom. Burada gelin adaylarımızı ağırlıyor ve onlara hem güler yüzlülük hem de sabırla aradıklarını bulmalarından yardımcı oluyoruz.

Yüksek sayılarda üretim ve toptan satış da yaptığımız atölyemizde her yıl daha da ileri taşıdığımız harika işler ortaya çıkarıyoruz. Dünya trendleri ve kendi tarzımızı harmanlayarak benzersiz kreasyonlar tasarlıyoruz. Belli bir konseptte yoğunlaşarak hem tüm modelleri bulunduran ve farklı tarzlara hitap eden hem de hem de belirli bir bütün oluşturan kreasyonlar diyebiliriz. Hem Samsun mağazamız hem de İzmir’deki üretim atölyemizde edindiğimiz tecrübeler sayesinde gelinlerin neler isteyebileceğini öngörüyoruz. Tasarımlarımızı ön plana çıkaracak kaliteli kumaşlar ve işçilik kullanmayı ihmal etmiyoruz.

Sektördeki farklı mağazalara satış yapmakla birlikte ürünlerimizi beğenen ve en mutlu günü için bizi tercih etmek isteyen gelinlere de hizmet veriyoruz. Dilerseniz bizi ziyaret ederek showrooma göz atabilir ve dilediğiniz ve belki de hayalini kurduğunuz o gelinliğe sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ise sayfanın sağ tarafında göreceğiniz o formu doldurmak. Randevunuzu alarak bizimle tanışabilir ve Dream House Gelinlik modellerine göz atabilirsiniz.

İletişim

Melih Emiroğlu

  • Adres: Akdeniz Mah. Halitziya Bulv. No: 21/11 Atölye Kat: 1 Showroom Kat: 3 Cendeli İş Merkezi Konak/İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!