Dream House

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Konak, İzmir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim
  • Kiralama
  • Hazır Model
  • Haftasonu Hizmet

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3000 TL-5000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Zeynep Karaoğlu
50 10

Konak

Zeynep Karaoğlu

3 hafta
Özel Dikim
Maxxen Angel Wedding Dress
73 8

Konak

Maxxen Angel Wedding Dress

3 hafta
Özel Dikim
Wow Fashion Bride
242 1 10

Konak

Wow Fashion Bride

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Hayallerin gerçek kılındığı bir ev veya yer ortaya çıkarma vizyonu ile çıktığımız yolumuzda marka adımızı Dream House Ateliers olarak belirledik. Sektöre ilk girişimiz ve işe başlama maceramız Samsun’da mağaza açmamızla gerçekleşti. İşini severek ve de profesyonelce yapan ekibimizin yetenekleri sayesinde kendimizi kanıtladık ve kısa sürede sektörde iyi bir konuma ulaştık. Ülkemizde gelinlik modasının kalbinin attığı birkaç şehirden birine üretim atölyemizi açarak çok daha geniş bir hedef kitleye ulaşmayı hedefledik.

Dream House Gelinlik İzmir’in merkezi Konak’ta bulunuyor ve burada birbirinden yetenekli modacıların, tasarımcıların ve terzilerin çalıştığı mağazamızla hizmet veriyoruz. Mağazamızın bulunduğu iş merkezinin 1. Katı atölye, 3.katı ise ürünlerimizi ve modellerimizi sergilediğimiz bir showroom. Burada gelin adaylarımızı ağırlıyor ve onlara hem güler yüzlülük hem de sabırla aradıklarını bulmalarından yardımcı oluyoruz.

Yüksek sayılarda üretim ve toptan satış da yaptığımız atölyemizde her yıl daha da ileri taşıdığımız harika işler ortaya çıkarıyoruz. Dünya trendleri ve kendi tarzımızı harmanlayarak benzersiz kreasyonlar tasarlıyoruz. Belli bir konseptte yoğunlaşarak hem tüm modelleri bulunduran ve farklı tarzlara hitap eden hem de hem de belirli bir bütün oluşturan kreasyonlar diyebiliriz. Hem Samsun mağazamız hem de İzmir’deki üretim atölyemizde edindiğimiz tecrübeler sayesinde gelinlerin neler isteyebileceğini öngörüyoruz. Tasarımlarımızı ön plana çıkaracak kaliteli kumaşlar ve işçilik kullanmayı ihmal etmiyoruz.

Sektördeki farklı mağazalara satış yapmakla birlikte ürünlerimizi beğenen ve en mutlu günü için bizi tercih etmek isteyen gelinlere de hizmet veriyoruz. Dilerseniz bizi ziyaret ederek showrooma göz atabilir ve dilediğiniz ve belki de hayalini kurduğunuz o gelinliğe sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ise sayfanın sağ tarafında göreceğiniz o formu doldurmak. Randevunuzu alarak bizimle tanışabilir ve Dream House Gelinlik modellerine göz atabilirsiniz.

İletişim

Melih Emiroğlu

  • Adres: Akdeniz Mah. Halitziya Bulv. No: 21/11 Atölye Kat: 1 Showroom Kat: 3 Cendeli İş Merkezi Konak/İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.