Doğan Gelinlik

E-posta Gönder

 • Konak, İzmir.

Doğan Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Doğan Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Doğan Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Doğan Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

Doğan Gelinlik Hakkında

İzmir’de hayallerinizi süsleyen gelinlik modelini rahatlıkla bulacağınız adreslerden biri Çankaya’dır. Burada Doğan Gelinlik Modaevi’ni ziyaret etmeden alışverişe başlamayın deriz. Mağazamızda sizi karşılayan satış personeli ve uzman tasarım ekibimizle mutlaka tanışmalısınız. Birbirinden özel ve her yıl yenilenen kreasyonlarımızı görmelisiniz. Gelin, bir an önce randevu düzenleyelim ve şıklığınızla fark yaratmanızı sağlayan modeli tasarlayalım!

Eşsiz tasarımlarımızı gördüğünüz ilk randevu isteklerinizi öğrenmek için son derece önemli. Çünkü bu gecenin yıldızı sizsiniz ve ışığınızla parlamanız için hayallerinizi gerçekleştirmek işimizin en güzel yanı. Aradığınız modeli hazır modellerimiz arasından keşfedebilirsiniz. Modacılarımız her sezonun trendlerine göre tasarladığı modeller, her kesim ve modeli bulabileceğiniz farklı zevklere hitap ediyor. Şıklığı ve kalitesiyle dikkat çeken modellerde birinci sınıf kumaş, tül, dantel, güpür ve taşlar kullanıyoruz. Vücudunuza uyan kusursuz şıklık için 1 ila 3 prova sürecinde hazırlıklarımızı tamamlıyoruz.

Gelelim, özel dikim modellere. Tarzına uyan modelin tek ve benzersiz olmasını isteyen gelin adayları için vücut ölçülerine göre kalıp çalışması yapıyoruz. Moda merkezinde yer alan mağazamızda yine prova sürecine başlıyor, gelinliğinizi kusursuz hale getiriyoruz. Bu arada dikime başlamadan önce kumaş ve taş seçimleri de yapıyor, hazır modellerdeki gibi her zaman en kaliteliyi tercih ediyoruz. Model, kesim ve kumaş seçimi konusunda her adımda fikrinizi alarak aksesuarları da hayallerinizdeki gibi tasarlıyoruz.

Doğan Gelinlik İzmir’deki modaevimizde abiye ve nişanlıklar da satıyoruz. Her güne farklı bir şıklık arayan kadınların vazgeçilmez adresi oluyoruz. Tasarımın şıklığı, modanın en zarif halini taşıdığınız özel anlar için sizi bekliyoruz…

Fiyatlar model ve kumaş seçimleri özelinde değişiyor, bu yüzden yüz yüze görüşme için randevu düzenlemek en iyisi olacaktır. Randevu almak için Doğan Gelinlik iletişim formunu doldurmalısınız. Siz de İzmir gelinlik modaevleri arasında bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Mimar Kemalettin Moda Merkezi 1326 sok. No:12 Çankaya/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.