Dilara Kavala Haute Couture

0232 335 5239

E-posta Gönder

 • Konak, İzmir. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Dilara Kavala Haute Couture Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000 TL-7.000 TL

Dilara Kavala Haute Couture Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  3 hafta

Dilara Kavala Haute Couture Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Dilara Kavala Haute Couture Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  3-5


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Bolero, Duvak, Eldiven, Gecelik / sabahlık, Gelin kesesi, İç çamaşır, Taç/Toka


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  Helen, Balık, A kesim, Prenses, After, Klasik, Bohem

Dilara Kavala Haute Couture Hakkında

Dilara Kavala Haute Couture markamızla gelinlik sektörüne 2019’da adım attık ve kısa sürede gelinlerin gözdesi olmayı başardık. Birbirinden güzel ve farklı gelinliklerin bulunduğu koleksiyonlarımızı her yıl yeniliyoruz. Özel dikim bir gelinlik istediğinizde kişiliğinizi yansıtan tasarımlarımızla karşınızdayız. Şıklığı ve tüm detaylarıyla kendinizi muhteşem hissedeceğiniz gelinlik modelleri için daha fazla modaevi gezmenize gerek yok. Çünkü hayalinizdeki gelinlikle tanışmak üzeresiniz!

Deneyim

Modaevimizde 5 kişilik deneyimli bir ekibimiz var. Uzun yıllardır gelinlik sektöründe kazandıkları deneyimleri gelinlerimizle paylaşan ekibimiz, size en yakışacak modeli bulmanız için her daim size yardımcı oluyor. Gelinlik kreasyonlarımızı dünya modasını ve gelinlik trendlerini yakından takip ederek tasarlıyoruz. Amacımız her zevke ve bütçeye uygun gelinliklerle sizi yansıtacak tarzlar yakalamak. İzmir’li gelinlerimizden güzel yorumlar alırken, mutluluklarına eşlik etmenin gururunu yaşıyoruz.

Hizmetler

Kendinizi ayrıcalıklı hissetmeniz için Dilara Kavala Haute Couture ekibimizle prova süreçlerinde sizinle yakından ilgileniyoruz. İzmir Alsancak gelinlik moda evleri arasında farklı çizgiye sahip kreasyonlarımızı deneyebilir, hazır modellerimiz arasından seçim yapabilirsiniz. Aklınızda bambaşka bir tasarım varsa, size özel bir dikim yapabiliriz. Sizi yönlendiriyor ve istediğiniz sonuca ulaşmayı hedefliyoruz. 3 prova sonrasında gelinliğiniz hazır oluyor veya ölçülerinize göre provasız dikim yapıyoruz.

Tasarım / Tarz

Dilara Kavala Haute Couture tasarımlarımızda çoğunlukla Helen ve balık modeller çalışıyoruz. Size özel çizimler de yapabiliriz. Gelin adaylarımız bize hayal ettikleri modele dair örnekler getirdiğinde onları birebir aynı olacak şekilde tasarlayabilecek deneyimli bir ekibimiz var. Modern ve yenilikçi tasarımlar yapmaya özen gösteriyoruz. Diğer beğenilen modellerimiz arasında A kesim, klasik, bohem ve prenses tarzlar yer alıyor.

Ek Hizmetler

Modaevimizde şıklıkta birbiriyle yarışan abiyelerimiz olduğunu söyleyebiliriz. Gecelik ve sabahlık takımlarımız her gelinlik bohçasında yer alacak kadar zarif ve göz alıcı. Gelinliğinizle uyumlu eldiven, şapka, kese ve saç aksesuarlarımızı size özel tasarlıyoruz. Seçtiğiniz gelinlik modeline göre size küçük jestlerimiz olabilir veya after party elbisenizi biz hediye edebiliriz. Gelinliklerimiz kadar iddialı olduğumuz bu kreasyonlarımızı düğününüz dışındaki davetler için de düşünebilirsiniz.

Yenilikçi çizgimiz ve titiz hizmetimiz birleştiğinde bizi en çok beğenilen İzmir Konak gelinlik mağazalarından biri haline getirdi. Gelinlerimizin aynada kendilerine bakıp gülümsediğini görmek ise en büyük gururumuz. Ödemelerde ilk önce bir kısım kapora ve geri kalan ödemenin teslimatta yapılması şeklinde çalışıyoruz. Dilara Kavala Haute Couture gelinlerinden olmak isterseniz, bize ulaşıp randevu alabilir veya yandaki formu doldurarak fiyat bilgisi talep edebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Telefon: 0232 335 5239
 • Adres:

  Alsancak, Cumhuriyet Blv 231 A, 35220 Konak/İzmir, Türkiye

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Dilara Kavala Haute Couture Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.