Derya Moda Evi

1

E-posta Gönder

1 yorum

Gelinlik

Kategori

2 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Konak, İzmir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim
  • Haftasonu Hizmet
  • Hazır Model
  • Kiralama
  • Abiye ve Nişanlık

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 2 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Ayakkabı, Kuşak, Bolero, Gelin buketi, Şapka, Duvak, Gelin kesesi, Şemsiye, Eldiven, İç çamaşır, Yelpaze, Gecelik / sabahlık

Önerilen Firmalar

Bride's Choice Gelinlik
50 3 10

Konak

Bride's Choice Gelinlik

2 hafta
Özel Dikim
Lima Bloom Wedding Dress
31 6

Konak

Lima Bloom Wedding Dress

3 hafta
Özel Dikim
Zeynep Karaoğlu
50 10

Konak

Zeynep Karaoğlu

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Her insanın bir kez yaşadığı o heyecanı yaşamak için adımlarınızı attıysanız ne mutu size, kutlarız. Düğün tarihi yaklaşıyorsa ve tek tek tüm ihtiyaçlarınızı gideriyorsanız bunu en büyük parçalarından biri olan gelinliği de bize emanet etmenizi gönülden isteriz. Derya Modaevi olarak çok uzun yıllardır moda sektörünün en güzel dallarından bir tanesinde hizmet veriyoruz. İzmir’in en merkezi konumunda, Çankaya’nın Fevzipaşa Bulvarı üzerinde bulunan atölyemizde hayalleri gerçekleştirmek için durmadan çalışıyoruz. İşini severek ve aynı oranda profesyonelce yapan harika bir ekibe sahibiz ve bu ekipte; tasarımcılar, stilistler ve yılların tecrübesine sahip terziler yer alıyor. %100 müşteri memnuniyeti esasıyla mutlu gelinlikler yaratmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Nasıl bir gelinliğe sahip olmak istediğinizi keşfettiniz mi? Cevabınız evet ise size sadece eşlik eder ve hazır model veya özel dikim seçeneklerimizi sunarak kararınıza göre bir yol çizer sonuca varırız. Fakat keşif aşamasında biraz kaybolduysanız ve onca seçenek arasında boğulmuş gibi hissediyorsanız bu kez size sadece eşlik değil, aynı zamanda danışmanlık da ederiz. Sizin için en doğruyu bulmak konusunda bize sonsuz güvenebilirsiniz. Çünkü kararınız bizde yana olursa size yalnızca gelinlik satmak gözüyle bakmaz, en özel gününe hayal ettiği gibi hazırlamak istediğimiz bir arkadaşımız gibi bakarız.

Her iki türlü de sizi en doğru gelinlikle buluşturmak için vücut ölçülerinize, vücudunuzun tipine, istediğiniz kesime, modele ve tarzınıza göre hareket ederiz. Eğer hazır model tercih ediyorsanız bu özelliklere uyan seçenekleri deneterek kısa sürede doğruyu buluruz. Özel dikim istiyorsanız da en ince ayrıntılarına kadar tasarlayarak kaliteli kumaşlarla bu modeli ortaya çıkarırız.

Düğünden önce kınalık veya nişanlığınızı da bizden temin edebileceğinizi bilmenizi isteriz. Daha detaylı bilgi için randevu almak isterseniz irtibata geçmek için yukarıdaki numaramızı kullanabilirsiniz. Derya Moda İzmir Çankaya’da sizi bekliyor.

İletişim

Deniz Omaç Demirbaş

Serkan Demirbaş

Derya omaç anar

  • Adres: Konak

Derya Moda Evi Yol Haritası

1 yorum


a&ç

armağan & çınar

Düğün Tarihi: 24.05.2019

güler yüzlü ve sıcak tavırları zamanında ve isteklerimize uygun uygulamaları için sonsuz,teşekkürler

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.