Derya Moda Evi

E-posta Gönder

Derya Moda Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Derya Moda Evi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  2 hafta

Derya Moda Evi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Derya Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Ayakkabı, Bolero, Duvak, Eldiven, Gecelik / sabahlık, Gelin buketi, Gelin kesesi, İç çamaşır, Kuşak, Şapka, Şemsiye, Yelpaze

Derya Moda Evi Hakkında

Her insanın bir kez yaşadığı o heyecanı yaşamak için adımlarınızı attıysanız ne mutu size, kutlarız. Düğün tarihi yaklaşıyorsa ve tek tek tüm ihtiyaçlarınızı gideriyorsanız bunu en büyük parçalarından biri olan gelinliği de bize emanet etmenizi gönülden isteriz. Derya Modaevi olarak çok uzun yıllardır moda sektörünün en güzel dallarından bir tanesinde hizmet veriyoruz. İzmir’in en merkezi konumunda, Çankaya’nın Fevzipaşa Bulvarı üzerinde bulunan atölyemizde hayalleri gerçekleştirmek için durmadan çalışıyoruz. İşini severek ve aynı oranda profesyonelce yapan harika bir ekibe sahibiz ve bu ekipte; tasarımcılar, stilistler ve yılların tecrübesine sahip terziler yer alıyor. %100 müşteri memnuniyeti esasıyla mutlu gelinlikler yaratmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Nasıl bir gelinliğe sahip olmak istediğinizi keşfettiniz mi? Cevabınız evet ise size sadece eşlik eder ve hazır model veya özel dikim seçeneklerimizi sunarak kararınıza göre bir yol çizer sonuca varırız. Fakat keşif aşamasında biraz kaybolduysanız ve onca seçenek arasında boğulmuş gibi hissediyorsanız bu kez size sadece eşlik değil, aynı zamanda danışmanlık da ederiz. Sizin için en doğruyu bulmak konusunda bize sonsuz güvenebilirsiniz. Çünkü kararınız bizde yana olursa size yalnızca gelinlik satmak gözüyle bakmaz, en özel gününe hayal ettiği gibi hazırlamak istediğimiz bir arkadaşımız gibi bakarız.

Her iki türlü de sizi en doğru gelinlikle buluşturmak için vücut ölçülerinize, vücudunuzun tipine, istediğiniz kesime, modele ve tarzınıza göre hareket ederiz. Eğer hazır model tercih ediyorsanız bu özelliklere uyan seçenekleri deneterek kısa sürede doğruyu buluruz. Özel dikim istiyorsanız da en ince ayrıntılarına kadar tasarlayarak kaliteli kumaşlarla bu modeli ortaya çıkarırız.

Düğünden önce kınalık veya nişanlığınızı da bizden temin edebileceğinizi bilmenizi isteriz. Daha detaylı bilgi için randevu almak isterseniz irtibata geçmek için yukarıdaki numaramızı kullanabilirsiniz. Derya Moda İzmir Çankaya’da sizi bekliyor.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Mimar Kemalettin Cad. No 68 Konak/İZMİR

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Derya Moda Evi Yol Haritası

Derya Moda Evi Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Armağan & Çınar

Düğün Tarihi: 24.05.2019


güler yüzlü ve sıcak tavırları zamanında ve isteklerimize uygun uygulamaları için sonsuz,teşekkürler

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.