Deniz Yıldızı Modaevi

2 Yorum

E-posta Gönder

 • Konak, İzmir.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Deniz Yıldızı Modaevi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Deniz Yıldızı Modaevi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Deniz Yıldızı Modaevi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model

Deniz Yıldızı Modaevi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Deniz Yıldızı Modaevi Hakkında

Hep hayalini kurduğunuz gelinliğe Deniz Yıldızı Modaevi aracılığıyla sahip olabileceksiniz! Zarafetine hayran kalacağınız gelinlik modellerimizle mutluluğunuza ortak olmak için buradayız! Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteriyor, bizi tercih eden gelin adaylarımızın memnuniyetini kazanmayı amaçlıyoruz. Her detayı incelikle düşündüğümüzden strese girmeden, eğlenceli bir vakit geçiyorsunuz seçim sürecinde. Düşlerinizden daha güzel olarak gelinliği gelin beraber tasarlayalım!

Sadece özel dikim yapmıyoruz; Deniz Yıldızı Gelinlik’te birçok hazır model de bulunuyor elbette. Üstelik gelinlik modelleri hakkında size doğru yönlendirmeler yapan profesyonel ekibimizden her türlü yardım ve desteği alabiliyorsunuz. Profesyonel şekilde size tavsiyelerde bulunuyor, tamamen içinize sinen modeli bulmak için titiz bir çalışma yürütüyoruz. Beğendiğiniz modelin vücudunuza tam oturması önemli bir kriter. Bu nedenle eğer seçtiğiniz model size büyük gelirse, tadilat işlemleri yapıyoruz. Tabii farklı modellerimizi göstermeyi de ihmal etmiyoruz.

Biraz da özel dikim hizmetimizden bahsedelim: Bu aşamada ilk olarak beğendiğiniz modeli bize gösteriyorsunuz. Gerekli değerlendirmeleri yaptıktan sonra kalıp çalışmalarına başlıyoruz. Belirlediğimiz gelinlik modeli son görünümünü alana kadar provalar yapıyoruz. Dikim süresince gelinliğinizin tamamlayıcı olan duvağınızın seçimini yapıp zaman kazanabilirsiniz. Hazır modellerimiz üzerinde küçük tadilat işlemleri yaptıktan sonra hemen teslim ediyoruz ama özel dikim de süre biraz uzayabiliyor. Yaptığımız provalar teslim etme süremizi aşağı yukarı belli etse de düğününüzden en az 1 ay önce bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Siz de hayallerinizi süsleyen gelinlik modeli için profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit! Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Randevu Al!’’ butonuna tıklayabilir, İzmir’de gelinlik fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Uzman ekibimiz ve kendinizi özel hissedeceğiniz imkanlarımız Deniz Yıldızı Modaevi’nde sizleri bekliyor.

Ekiple Tanışın

İletişim

Deniz Yıldızı Modaevi Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

3,0

Kalite

Personel

İletişim

a&s

Aysun & Sercan

Düğün Tarihi: 12.10.2019Firmanın gelinlikleri oldukça güzel ve kaliteli , giydiğim gelinlikle kendimi rüyada gibi hissettim. Birçok mağaza gezmiştim ama en çok burada giydiğim gelinliği beğendim.

Se

Seda

Düğün Tarihi: 21.08.2015


Kaliteli ürünler kullanmaktalar, ilgilenen bayan gayet sıcak kanlı ve güler yüzlüydü, provalarım gayet güzel ve eğlenceli geçti, kendilerine teşekkür ediyorum ve tavsiye ediyorum.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.