De Juliete

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!

De Juliete Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL-3.000 TL

De Juliete Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

De Juliete Özellikler

 • Özellikler

  Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

De Juliete Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

De Juliete Hakkında

İzmir gelinlik firmaları arasında; De Juliete Gelinlik ailesi olarak, siz değerli gelinlerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz! Sevdiğiniz kişinin o muhteşem evlilik teklifine “evet” dedikten sonra, nasıl bir gelinliğin içinde süzüleceğinizi düşünmüşsünüzdür. İşte biz de size, tam olarak bunu sunmayı hedefliyoruz! Düşlediğiniz gelinliğe kavuşmanız için, elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

İzmir’in en güzel ilçelerinden birinde bulunan mağazamızda; A kesimden prenses modele, vintage gelinliklerden Helen modellere kadar pek çok çeşit bulunuyor. Ayrıca gelinliğin yanında; abiye, nişan elbisesi ve kına kıyafetlerimiz de mevcut. İhtiyacınız olan ne varsa, mağazamızdan kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Gelinliğiniz için öncelikle, deneyimli ekibimiz sizinle sohbet ederek işe başlıyor. Sohbetimiz esnasında, nasıl bir gelinlik hayal ettiğinizi, düğün konseptinizi, düğün mekanınızı ve diğer detayları öğreniyoruz. Ardından, sizin için zihnimizde birkaç model beliriyor. Bu modelleri, üzerinizde nasıl duracağını görmek için, denemenizi rica ediyoruz. Sonrasında, denediğiniz modeller arasında, beğendiğiniz ve kendinizi ait hissettiğiniz bir gelinlik olursa, hemen sizin için tadilat ettiriyoruz ve en kısa sürede teslim ediyoruz. Böylece, hayallerinizi süsleyen gelinliğe, çok beklemeden kavuşmuş oluyorsunuz.

Haute couture bir gelinlik tercih ediyorsanız; ilk olarak, birlikte bir taslak oluşturuyoruz. Deneyimli ve alanında uzman dikiş ekibimizle birlikte, bu taslak üzerinde yapmak istediğiniz değişiklikleri konuşuyoruz ve hemen gerçekleştiriyoruz. Sonrasında, gidişatı görmeniz için sizi provaya davet ediyoruz. En geç üç prova sonunda da rüya gibi gelinliğinizi size teslim ediyoruz. Kaliteli kumaşlar kullanılarak ve usta işçilikle birlikte dikilen bu gelinliğin içinde, adeta bir prenses gibi görüneceğinize eminiz!

Siz değerli gelinlerimize sunduğumuz hizmetler bu şekilde. İzmir gelinlik fiyatları ve hakkımızdaki detayları öğrenmek için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan formu eksiksiz olarak doldurmamız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Maltepe, Sevgi Yolu No:71 No:2, 35700 Bergama/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.