Cavaleri Wedding

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Cavaleri Wedding Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Cavaleri Wedding Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Cavaleri Wedding Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model

Cavaleri Wedding Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Cavaleri Wedding Hakkında

Gelinlik seçiminin başlı başına bir dert olduğunu ve en iyi tercihi yapmak için uzun bir süre araştırma yapılması gerektiğini biliyoruz. Bütçeye, vücut tipine, düğün konseptine, saça ve makyaja göre uyumlu ve doğru bir tercih yapmak gelin adaylarını bir hayli yoruyor. Cavaleri Wedding olarak bütçe konusunda sizi zorlamayacak, düğününüzde sizi sıkmayacak ve kendinizi özgür, rahat ama en önemlisi de kendiniz gibi hissedeceğiniz gelinlikleri beğeninize sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

35 yıllık birikimimizi bir kurumsal markaya taşımamız gerektiğini düşündük ve 2009 yılıyla birlikte Cavaleri Wedding’i kurduk. Gelinlik üretimimizde kalite standardımızı sürekli artırarak sektörün en iyileri arasında yer aldık. Bunu nasıl mı yaptık? Sadece hizmet anlayışımızı geliştirmekle kalmadık, gelinliklerimizde kullanılan kumaşların ve aksesuarlarında en iyilerini tercih ettik. Koşulsuz memnuniyet amaçlıyor, mutluluğunuzu her detayda sağlayarak sizi düğününüze en iyi şekilde hazırlıyoruz.

Kalitemizden asla ödün vermiyor ve hem yurt içinde hem de yurt dışında adımızdan sıkça söz ettirmek için büyük bir sorumlulukla çalışıyoruz. Bu geniş vizyonumuz sayesinde de İzmir Konak gelinlikçiler arasından farklılaşıyoruz. Sektörde kalıcı ve vazgeçilmeyen bir marka amacıyla çalışan bir modaevinde kusursuz bir hizmet almaya hazır mısınız?

Gelinliğiniz için istek, ihtiyaç ve beklentilerinizi dinliyor, tarz ve zevkinizi anlamaya çalışıyoruz. Sahip olduğumuz tüm modelleri sunmaktansa size daha çok hitap edecek seçenekleri sunuyor, bu süreci en hızlı şekilde atlatmanızı sağlıyoruz. Ölçülerinizi de aldıktan sonra maksimum 3 prova içinde seçtiğiniz gelinliği üzerinize tam oturacak hale getiriyor, sizi düğününüze hazır hale getiriyoruz.

Kalitesiyle, profesyonelliğiyle, güler yüzlü hizmetiyle ve tecrübesiyle İzmir modaevlerinden farkını kapısından içeriye girdiğiniz ilk andan itibaren fark edeceğiniz bir isimle düğününüze hazırlanmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak iletişime geçeilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Akdeniz Mahallesi, Halit Ziya Blv. No:20, 35210 Konak/İzmir, Turkey

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Cavaleri Wedding Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.