Cavaleri Wedding

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Konak, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000 TL-5.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture
294 31

Konak

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture

1 hafta
Özel Dikim
İğne İplik Moda İzmir
50

Konak

İğne İplik Moda İzmir

1 hafta
Özel Dikim
Nur Concept
87

Karabağlar

Nur Concept

2 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Gelinlik seçiminin başlı başına bir dert olduğunu ve en iyi tercihi yapmak için uzun bir süre araştırma yapılması gerektiğini biliyoruz. Bütçeye, vücut tipine, düğün konseptine, saça ve makyaja göre uyumlu ve doğru bir tercih yapmak gelin adaylarını bir hayli yoruyor. Cavaleri Wedding olarak bütçe konusunda sizi zorlamayacak, düğününüzde sizi sıkmayacak ve kendinizi özgür, rahat ama en önemlisi de kendiniz gibi hissedeceğiniz gelinlikleri beğeninize sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

35 yıllık birikimimizi bir kurumsal markaya taşımamız gerektiğini düşündük ve 2009 yılıyla birlikte Cavaleri Wedding’i kurduk. Gelinlik üretimimizde kalite standardımızı sürekli artırarak sektörün en iyileri arasında yer aldık. Bunu nasıl mı yaptık? Sadece hizmet anlayışımızı geliştirmekle kalmadık, gelinliklerimizde kullanılan kumaşların ve aksesuarlarında en iyilerini tercih ettik. Koşulsuz memnuniyet amaçlıyor, mutluluğunuzu her detayda sağlayarak sizi düğününüze en iyi şekilde hazırlıyoruz.

Kalitemizden asla ödün vermiyor ve hem yurt içinde hem de yurt dışında adımızdan sıkça söz ettirmek için büyük bir sorumlulukla çalışıyoruz. Bu geniş vizyonumuz sayesinde de İzmir Konak gelinlikçiler arasından farklılaşıyoruz. Sektörde kalıcı ve vazgeçilmeyen bir marka amacıyla çalışan bir modaevinde kusursuz bir hizmet almaya hazır mısınız?

Gelinliğiniz için istek, ihtiyaç ve beklentilerinizi dinliyor, tarz ve zevkinizi anlamaya çalışıyoruz. Sahip olduğumuz tüm modelleri sunmaktansa size daha çok hitap edecek seçenekleri sunuyor, bu süreci en hızlı şekilde atlatmanızı sağlıyoruz. Ölçülerinizi de aldıktan sonra maksimum 3 prova içinde seçtiğiniz gelinliği üzerinize tam oturacak hale getiriyor, sizi düğününüze hazır hale getiriyoruz.

Kalitesiyle, profesyonelliğiyle, güler yüzlü hizmetiyle ve tecrübesiyle İzmir modaevlerinden farkını kapısından içeriye girdiğiniz ilk andan itibaren fark edeceğiniz bir isimle düğününüze hazırlanmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak iletişime geçeilirsiniz.

İletişim

Turgay Dönmez

  • Adres: Akdeniz Mahallesi, Halit Ziya Blv. No:20, 35210 Konak/İzmir, Turkey

Cavaleri Wedding Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!