Ca&Ze Bride

E-posta Gönder

Ca&Ze Bride Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Ca&Ze Bride Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  2 hafta

Ca&Ze Bride Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Ca&Ze Bride Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi

Ca&Ze Bride Hakkında

Hayal ettiğiniz her gelinlik modaevimizde gerçeğe dönüşüyor! Ca & Ze Bride İzmir’de gein adaylarımızın mutluluk ve memnuniyetini sağlarken, telafisi olmayan bu özel günlerinde görkemli bir görünüm kazanmalarını sağlıyor. Ca & Ze Bride ile birçok imkâna sahip olabiliyor, kolaylıklar sayesinde oldukça telaşlı geçen bugünlerde bir an olsun nefes alıyorsunuz. Kendimizi kısaca tanıtalım, kararı siz verin.

Gelinliğinizin karar verme aşamasından başlayarak, dikim, çizim ve prova aşamasını sırasıyla uzman kadromuz ile gerçekleştiriyorsunuz. Bu süre zarfında içinize sinmeyen bir durum olduğunda üzerine düşüyor ve aklınızda herhangi bir soru işareti kalmayana kadar çalışmaya devam ediyoruz.

Aklınızda herhangi bir model varsa, ekibimizle paylaşıyorsunuz. Sizlere en iyi modeli sunmak için önerilerde bulunuyor, en güzel görünümü kazanana kadar birçok seçeneği beğeninize sunuyoruz. Klasik, sade, modern veya geleneksel tarzı modellerimizin yanında en yeni trendleri de modaevimizde bulabiliyorsunuz. Bu gelinliklerin tarzını da kilonuza, vücut yapınıza ve saç yapınıza dahi bakarak belirliyoruz. Küçücük bir ayrıntıyı bile önemsiyor ve bütün olarak kusursuz bir gelin olmanızı amaçlıyoruz. Son rütuşları da maksimum 3 prova içinde tamamlıyoruz. Gelinliğinizi 2 hafta içinde teslim edeceğimizden ve planladığımız tarih ile ilgili herhangi bir sıkıntı olmayacağından emin olabilirsiniz.

İzmir’in gelinlik cenneti olan Çankaya’da faaliyet gösteriyor. Buradaki konumumuz sayesinde otobüs, tramvay, metro gibi toplu taşıma araçlarıyla kolay bir şekilde gelebiliyor, özel araçlarınızla gelmek isterseniz de park sorunu yaşamıyorsunuz. Hafta sonları kapalı olduğumuzu, hafta içi ise 09.00 – 19.00 arasında hizmet verdiğimizi belirtmek istiyoruz. Bu saatler arasında dilediğiniz zaman gelebilir, düğün hazırlıklarınıza uzman kadromuzla birlikte başlayabilirsiniz.

Bizi tercih etmek ve hakkımızda ayrıntılı bilgi almak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Akdeniz Mah. Vali Kazım Dirik Cad. N:34/44B Çankaya/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ca&Ze Bride Yol Haritası

Ca&Ze Bride Yorumları (4)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Esra & Erdinç

Düğün Tarihi: 03.05.2018


En özel ve en güzel günümüzün, en anlamlı ve en özeli gelinliğim için benimle birlikte titizlenen Pınar abla ve Ca&Ze Bride ailesine çok teşekkür ederim.

Elvin & Emrah

Düğün Tarihi: 22.07.2018


Ilk girdigim andan itibaren benim kadar heyecanlanan güler yüzüyle daima içtenlikle ilgilenen pınar ablaya çok teşekkür ediyorum. Gelinliğim tam hayalimdeki gibi oldu :) herkese gözü kapalı tavsiye edebilirim tekrar emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum

Nevin & Halil

Düğün Tarihi: 05.05.2018


Çok teşekkür ederim , tamda istediğim , hayal ettiğim gelinliği büyük bir titizlikle yaptınız ellerinize sağlık . Güler yüzünüz, sabrınız ve profesyonelliğiniz için ayrıca tekrar çoooooookkk teşekkür ederim.

Mine & Umutcan

Düğün Tarihi: 23.04.2018


Şimdi buranın mükemmelliğini nasıl anlatsam bilemiyorum inanın ki hayalimdeki gelinliği 10 gün belki dahada kısa bir sürede diktiler Pınar ablamın ilgi ve alakası zaten herşeye yeter mükemmel kalitede bir gelinlik mağzası İzmirin en iyisi bence kesinlikle gelinliğin bakılması gereken tek firma☺️

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.