Beyaz Podyum

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

2 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Konak, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 2 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Ayakkabı, Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak

Önerilen Firmalar

Knight Bride
90 1 1

Konak

Knight Bride

4 hafta
Hazır Model
İğne İplik Moda İzmir
24

Konak

İğne İplik Moda İzmir

1 hafta
Özel Dikim
Sema Çiçekçi
40 36

Konak

Sema Çiçekçi

2 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Muhteşem bir gelin olmanızı Beyaz Podyum farkıyla sağlıyoruz!

Ekip ruhuna inanan profesyonel bir kadroyla size hizmet sunuyoruz. Daima ben yerine “biz” diyoruz. Karanlıkta değil, birlikte aydınlıkta yürümeyi tercih ediyoruz. İlkeli, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir markayız. Mükemmelliği arıyor, göz alıcı modeller tasarlıyoruz. Beyaz Podyum İzmir’de en güzel gelinlikle buluşmanızı sağlıyoruz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek bizim işimiz. Siz ne kadar mutlu olursanız, biz de en az sizin kadar sevinçli oluyoruz.

İzmir gelinlik modaevleri arasında yer alan köklü bir markayız. Bugüne kadar çok sayıda gelin adayını en mutlu günlerine özenle hazırlamayı başardık. Sizin de şahane görünmeniz için aynı özveriyle çalışacağımıza emin olabilirsiniz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi dinliyor, tamamen isteklerinize göre model tasarlıyoruz.

Hazır modellerimizin sayısı oldukça fazla. İçlerinden gözünüze kestirdiklerinizi rahatlıkla deneyebilirsiniz. Eğer üzerinize olur ve içinize sinerse hemen satın alabilirsiniz. Özel dikim bir hizmet almak istediğinizde ise muhtemelen aklınızda bir fikir vardır. Bize ya görseli göstermenizi ya da modeli tarif etmenizi istiyoruz. Modelin çizimini tamamlıyor, vücut ölçülerinizi alıyoruz. Gelinliğin üzerinize tam uyması çok önemli. Model sizi sıkmamalı ancak çok esnek paylar bırakacak kadar geniş olmamalı. Bunu doğru ölçü alımlarıyla gayet güzel bir şekilde sağlıyoruz.

Her zaman kaliteli kumaşlar kullanmayı tercih ediyoruz. El işçiliği yapıyor, aksesuarlarınızı özenle tasarımımızla birleştiriyoruz. Provalar esnasında siz hem deniyor hem de modelin tamamlanışına şahitlik ediyorsunuz. Fikir değiştirdiğiniz zevkleriniz olursa bize bilgi verebilir, prova tamamlanmadan gereken düzenlemeyi yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Beyaz Podyum Gelinlik İzmir’in şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz, sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilir, görüşme için randevu oluşturabilirsiniz.

İletişim

Ercan İşim

Ugur Erman Ersecal

  • Adres: Necati Bey Blv. No:4 Kamil İş Merkezi Kat:1 Daire:105-106-107-108-109-110-111

Beyaz Podyum Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!