Gelinlik İzmir

Betül Moda

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Betül Moda Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştirdiğiniz bu unutulmaz günde, üzerinizde; hayalini kurduğunuz gelinliğin olmasını ister misiniz? Cevabınız “evet” ise, size harika bir gelinlik firması önerebiliriz: Betül Gelinlik Moda Evi. Her bedene, her ölçüye ve her tarza uygun olarak, pek çok model bulunan mağazamızdan eliniz boş çıkmanız imkansız. Mutlaka beğendiğiniz bir model çıkacaktır!

Bu kutsal gününüzde, gelinliğinizin üzerinize tam oturması ve içinde ona ait hissetmeniz gerekiyor. Biz de, Betül Gelinlik ailesi olarak; alanında uzman ve oldukça deneyimli ekibimizle birlikte siz değerli gelinlerimizin beklentilerini karşılamak ve ihtiyaçlarına yanıt vermek için yıllardır durmaksızın çalışıyoruz. Size de, en güzel hizmeti vermek ve en iyi şekilde ağırlamak için hazır bekliyoruz!

Mağazamızda kına gecesi bindallılarından, abiyelere ve nişan kıyafetlerine kadar pek çok seçenek bulunuyor. Bunun yanında bin bir çeşit gelinlik modelimiz de mevcut. Gelinliğinizi seçmeden önce, hayalinizdeki gelinliği öğreniyoruz. Buna uygun olarak, birkaç model denemenizi istiyoruz. Ardından, beğendiğiniz bir tanesini, vücut ölçülerinize göre düzenleyerek size teslim ediyoruz.

Özel dikim bir gelinlik istiyorsanız, zihninizdeki modeli bize söylemeniz yeterli. Uygun bir taslak oluşturup, onun üzerinde çeşitli oynamalar yapabiliyoruz. En geç üç prova sonunda ise, güzel gelinliğinize kavuşmuş oluyorsunuz. Bunun üzerine dilerseniz; Fransız danteli, tafta, minik inciler veya taşlar ekleyebiliriz. Ayrıca, duvak tercih ederseniz de, gelinliğinizdeki işlemelerle aynı şekilde süsleyerek, bütün bir model oluşturabiliriz.

Betül Moda Evi İzmir ailesi olarak, kaliteli hizmet anlayışımız ve gelinlerimize verdiğimiz önemle, size en iyi imkanları sağlamak için hazır bekliyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz, sayfanın hemen yanında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurup, bize ulaşabilirsiniz. Heyecanınıza ortak olmak için sabırsızlıkla bekliyor olacağız!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    İsmet Kaptan Mah, 1369, Sok, No:11, K:2, Niyazi Ersoy İş Mrk, Çankaya 35210 Konak

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.