Gelinlik İzmir

Belma Ateş Moda & Gelinlik

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Belma Ateş Moda & Gelinlik

Belma Ateş Moda & Gelinlik Hakkında

Hayatınızdaki en güzel ana “Evet” derken, tıpkı binlerce gelin gibi siz de Belma Ateş gelini olmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. En önemli anlarınızda yanınızda olmak için tüm gelin adaylarımızı Belma Ateş Gelinlik’e bekliyoruz. Açıldığımız günden beri ilk günkü heyecan ve heves ile çalışıyor ve mutluluğunuzu paylaşıyoruz.

-Geleneksel, modern, şık birçok gelinliği misafirlerimize sunmaktayız. Her geçen gün çağın teknolojisini takip ediyor ve kendimizi devamlı yeniliyoruz. Sizlere kaliteli ürünlerimizi sunmak, provanızı gerçekleştirmek ve işletmemizden ayrılana kadar tüm isteklerinizi karşılamak için uzman bir kadronun eşlik edeceğinden de emin olabilirsiniz. Bu kadromuz ile bugüne kadar birçok özel güne adımızı yazdırdık. Belma Ateş gelinliklerini göz kamaştıran gelinlerimizin üzerinde görmekten gurur duyuyoruz.
-Sunduğumuz gelinlik çeşitleri dışında sıfırdan bir gelinlik diktirebilir ve farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Hayal ettiğiniz gelinlik modelleri için bizimle iletişime geçebilir, kişiye özel provasız ya da provalı gelinlik diktirebilirsiniz.
-Düğün gününün yaklaştığı bu tarihlerde herhangi aksaklığın yaşanmayacağının garantisini vermekteyiz. Gelinliğinizi zamanında teslim ediyoruz. Aynı zamanda düğün günü gelinliğinizi muhafaza etmesi için özel spreyleri de takdim etmekteyiz.
-İzmir’in merkezi Çankaya’da bulunan Belma Ateş Modaevi Gazi Bulvarı’nda faaliyet gösteriyor. Hem özel araçlarınız hem de otobüs, metro ve tramvay gibi toplu taşıma araçlarıyla işletmemize gelebiliyorsunuz.
- Sabah 9’da kapılarımızı açıyor ve akşam 8’e kadar kesintisiz bir hizmet sunuyoruz. Bu saatler arasında bizi istediğiniz zaman tercih edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizimle önceden iletişime geçmek. Böylelikle uygun tarihlerimize göre bir randevu verebiliyor ve işletmemize geldiğinizde üstün bir hizmeti sizinle buluşturabiliyoruz.

Belma Ateş kalitesinden faydalanmak ve hakkımızda detaylı bilgi almak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “randevu al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Belma Ateş Moda & Gelinlik Özellikler

Özellikler
Özel dikim Kiralama Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
5 hafta

Belma Ateş Moda & Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

Belma Ateş Moda & Gelinlik gelinlik fiyatları ne kadar?

Belma Ateş Moda & Gelinlik gelinlik fiyatları 10.000-20.000 TL aralığından başlamaktadır.

Belma Ateş Moda & Gelinlik gelinlik teslim süresi ne kadar?

Belma Ateş Moda & Gelinlik gelinlik teslim süresi 5 hafta'dır.

Belma Ateş Moda & Gelinlik kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Belma Ateş Moda & Gelinlik 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Belma Ateş Moda & Gelinlik aksesuar sağlıyor mu?

Belma Ateş Moda & Gelinlik, duvak, gelin buketi, gelin kesesi aksesuarlarını sağlamaktadır.

Belma Ateş Moda & Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Belma Ateş Moda & Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Belma Ateş Moda & Gelinlik pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Belma Ateş Moda & Gelinlik pazar günü hizmet veriyor.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.