Bdr Company

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Konak, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture
190 29

Konak

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture

1 hafta
Özel Dikim
Nayla Sposa
14 73

Konak

Nayla Sposa

2 hafta
Özel Dikim
Nergis Şahan Couture
144 3 20

Konak

Nergis Şahan Couture

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Kadınların kendilerini iyi hissetmeleri için Bdr Company İzmir ailesi olarak uzun zamandır moda sektöründe hizmet veriyoruz. Bizim için yaşanan her gün çok özel. Ancak bazı günler var ki değerleri paha biçilemez. Düğün, kına gecesi ve nişan eğlencelerinizin bir daha tekrarının olmadığını biliyoruz. En mutlu anlarınızda istediğiniz gibi görünmenizi sağlıyoruz. Kendinizi güvenle bize teslim edebilir, tecrübelerimizden yararlanabilirsiniz.

Başta Türkiye olmak üzere pek çok ülkede hizmet veren bir markayız. İşimizi severek yapıyoruz. Profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. 1994 yılından beri faaliyetlerimizi başarıyla sürdürüyoruz. Sadece özel günler için kıyafet tasarlamakla kalmıyor aynı zamanda duygularımızı da tasarımlarımıza en iyi şekilde yansıtıyoruz. Bizim için her kadın çok özel ve yaşadığınız her an çok kıymetli. Modellerimizi tasarlarken ve size hizmet sunarken bunun her daim farkındayız. Kendinize özgü eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkaracak işlere imza atıyoruz.

Dünya üzerinde kendiniz güzel hisseden bir kadından daha çekici başka bir şeyin olmadığına inanıyoruz. Koleksiyonlarımızı da her yaşa ve her vücut yapısına uygun olacak şekilde tasarlıyoruz. Zarif görüneceğiniz modeller ortaya çıkarıyoruz. Yetenekli ekibimiz sizin için her zaman en iyisini düşünüyor. Kaliteli kumaşlar, aksesuarlar ve malzemeler kullanıyoruz. Günün modasını daima yakından takip ediyoruz. Son trendleri dikkatle inceliyoruz. Geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Her zaman şık ve kaliteli ürünler sunmaya gayret ediyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi bize anlatmanız halinde size en iyi şekilde yardımcı olmaya hazırız. Göz alıcı bir gelin olmanız için Bdr Company yeter!

İzmir gelinlik firmaları arasında tasarımlarımızın kalitesiyle ön plana çıkıyoruz. Siz de özel günlerinizde muhteşem görünmek istiyorsanız, en kısa sürede bize ulaşın. Bizimle iletişime geçmek için sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

BEDRİ ÇITIR

  • Adres: Akdeniz, Mimar Kemalettin Cd. NO:70, 35210 Konak/İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!