Ayşe Güney Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Konak, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Maxxen Angel Wedding Dress
137 13 8

Konak

Maxxen Angel Wedding Dress

3 hafta
Özel Dikim
Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture
217 31

Konak

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture

1 hafta
Özel Dikim
Nur Concept
87

Karabağlar

Nur Concept

2 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz düğün gününüz yaklaşıyor ve siz hâlâ üzerinizdeyken kendinizi bir prenses gibi hissedeceğiniz gelinliği bulamadınız mı? Cevabınız ‘’Evet!’’ ise profesyonel ekibimizle size yardımcı olmak için burada olduğumuzu bilmelisiniz. İzmir gelinlikçiler arasında bulunan markamız, hayalini kurduğunuz gelinliği kendi özel atölyesinde dikiyor. Üstelik oldukça kaliteli kumaşlar ve avantajlı fiyatlar eşliğinde...

A kesim, bohem, modern veya klasik model gelinlikleri bulabileceğiniz modaevimizde son zamanların trend tasarım örneklerini de bulabiliyorsunuz. Hatta en beğendiklerinizi randevu alıp mağazamıza geldiğinizde hemen deneyebiliyorsunuz. Sürecin başından sonuna kadar sizinle ilgilenen ekibimiz, tarzınıza en uygun modeli bulma konusunda size yardımcı oluyor. Gerek çizim gerekse dikim konusunda aldığımız eğitimler sayesinde memnun kalacağınız bir süreç geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

Biraz da özel dikim sürecinden bahsedelim: En beğendiğiniz modeli seçtikten sonra kalıp çalışmalarına başlıyor, bu sırada sizi bol bol provalara davet ediyoruz. Kumaş ve dantel seçimi konusunda da size danışmanlık yapan ekibimizle sürekli iletişim halinde oluyorsunuz. Hatta provalarda içlerine sinmeyen bir nokta olduğunda hemen değişikliğe gidebiliyoruz. Bu arada teslim aşamasını merak eden gelin adaylarımız için şunu söyleyebiliriz ki, gelinliğin dikim süresi ve teslim süresi modele göre değişiklik gösteriyor. Fakat gelinliğiniz genellikle 1 ila 3 provada hazır hale geliyor.

Gelinlik dışında nişanlık da bulabileceğiniz modaevimizde, en sevdiğiniz renklerle titizlikle dikilmiş modern tasarımlarla karşılaşacaksınız. Böylece ihtiyaçlarınızı tek bir adresten karşılayarak zaman kazanabileceksiniz. Şimdiye kadar bizi tercih eden tüm gelinlerin hayallerini gerçeğe dönüştürmüş bir ekip olarak, sizin de yanınızda olmak, heyecanınızı paylaşmak istiyoruz. Eğer sizin de düşünceniz bu yöndeyse, İzmir gelinlik fiyatlarımızı öğrenmek ve randevu oluşturmak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Safiye İzat

  • Adres: Mimar Kemalettin Caddesi N:130 Çakırlar İş Hanı 2. KatYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!