Avrupa Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

Konak, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

İğne İplik Moda İzmir
50

Konak

İğne İplik Moda İzmir

1 hafta
Özel Dikim
Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture
217 31

Konak

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture

1 hafta
Özel Dikim
Evlilik Atölyesi
99 5 105

Konak

Evlilik Atölyesi

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Hayallerinizdeki gelinlik hiç uzak değil! İzmir bu açıdan oldukça geniş ürün yelpazesi sunuyor. Türkiye’nin moda şehri olan İzmir’de Avrupa Gelinlik adı altında faaliyet gösteriyoruz. Çalışmalarımıza her yıl yenilenerek devam ediyor, misafirlerimizin kolaylıkla ulaşabilmesini de sağlıyoruz. Çankaya’da bulunan moda evimize toplu taşıma araçlarıyla da kolayca ulaşım sağlayabiliyorsunuz.

Yıllarca hayalini kurduğunuz bembeyaz gelinliklere farklı bakış açıları getiriyor, gelinlik sektörüne yeni bir soluk katıyoruz. Biz Avrupa Gelinlik İzmir adresinde yaratıcı ekibimizle tasarım gelinlikler hazırlıyor, gelin adaylarının beğenisine sunuyoruz.

Hazır gelinlik modellerimiz oldukça geniş. Eğer ben bu modeli beğendim derseniz hemen görevlilerimiz üzerinizde düzenleyebilir, kısa zamanda gelinliğinizi teslim alabilirsiniz. Keyifli bir gelinlik seçimi için bizi tercih etmelisiniz. Hem ürün seçeneklerimiz çok fazla hem de ilgili personellerimiz bulunuyor. İsteklerinize önem veren ve sizi yönlendiren personellerimizle dilediğiniz gelinliği bulabiliyorsunuz.

Gelin adayları bazen gelinlik modellerini belirleyerek modaevimizi ziyaret ediyor. Bu gelinlik modelini istiyorum diyorlar. Biz de görsel üzerinden ilerleyerek istedikleri gelinlikleri tasarlıyoruz. Kendi isteklerini onların fiziki yapılarına göre uyarlıyoruz. Hem ideal gelinliği bulmalarını sağlıyor hem de hayallerini gerçekleştiriyoruz.

İdeal gelinlik düğün mekânı, fiziki yapı, düğün mevsimi ve daha birçok kriter göz önünde bulundurarak ortaya çıkıyor. Kır düğünleri için bohem gelinlikler önerirken düğün salonları için farklı gelinlik modellerini tercih etmenizi sağlıyoruz. Prenses ya da balık modellerimizi de mekâna göre tercih edebiliyorsunuz.

Ortalama olarak 1-3 prova arasında gelinliğinizi ortaya çıkarıyor, düğün gününüz için hazırlıyoruz. Düğün boyunca en özel ve güzel görünüme sahip olabilmeniz için en kaliteli kumaşlarla gelinliklerinizi dikiyoruz. Gelin, sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu Avrupa Modaevi için doldurun, “Ücretsiz Aklınıza takılan soruları yanıtlamak ve İzmir Çankaya gelinlik moda evleri arayışınızı sonlandırmak için hazırız!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Alsancak Mahallesi, Cumhuriyet Blv 333 A, 35220 Konak/İzmir, Turkey

Avrupa Gelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!