ArNil Wedding Dress

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Hazır Model

Özellikler

Konak, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi, Şapka

Önerilen Firmalar

Maxxen Angel Wedding Dress
137 13 8

Konak

Maxxen Angel Wedding Dress

3 hafta
Özel Dikim
Nur Concept
87

Karabağlar

Nur Concept

2 hafta
Özel Dikim
Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture
217 31

Konak

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Gelinlik seçiminin gelin adayları için oldukça önemli bir sorun olduğuna tanık olmuşsunuzdur. Vücut yapısına, düğün konseptine ve bütçeye uygun bir gelinlik bulmak bazen çok zor bir görev olabiliyor. Siz en iyisi gelin, ArNil Wedding Dress ile bu zorluğu hiç yaşamayın. Neden mi? Çünkü bütçenizi zorlamayacak, vücudunuza tam oturarak düğününüzde sizi zorlamayacak ve tarzınızı yansıtacak birçok gelinlik modelini modaevimizde bulabiliyorsunuz.

Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri gelin adaylarımıza her zaman daha iyi bir hizmet sunmayı arzuluyoruz. Bunun için kendimizi geliştiriyor, en yeni trend ve konseptleri yakından takip ediyoruz. İlk günkü heyecan ve hevesimizi kaybetmeden, kazandığımız tecrübe ve deneyimlerin de üstüne koyarak gelinlik konusunda ihtiyacınız olan ne varsa ArNil Wedding Dress’de bulabilmenizi amaçlıyoruz.

Gelinliklerimizin kumaş dokusu, model çeşitliliği, orijinallik ve özgünlüğü, iğliği, işlemelerinin kalitesi, ipliği ve aksesuarları sayesinde Konak gelinlikçilerinden farklılaştığımızı söyleyebiliriz. Kaliteyi her detayda hissetmenizi sağlıyor, sizi buradan yüzünüzdeki tebessüm ile uğurlamak için sabırsızlanıyoruz.

Bünyemizde çalışan ekibin son derece güler yüzlü ve sıcakkanlı olduğunu belirtmek istiyoruz. İlk karşılamayla başlayan ilgileri gelinlik modeli belirleme, ölçü alma, prova ve teslim sürecine kadar devam ediyor. Tüm istekleriniz eksiksiz bir şekilde yerine getiriliyor, her işlemde konforunuz ve memnuniyetiniz ön planda tutuluyor. Bununla birlikte stil danışmanlarımız da bulunuyor. Nasıl bir tarza sahip olduğunuzu, zevklerinizi, beğenilerinizi ve hayalinizdeki gelini öğrenen danışmanlarımız vücut yapınıza, yüz hatlarınıza, saç ve makyajınıza hatta ve hatta düğün konseptinize göre gelinlik modelleri sunuyorlar. İşte bu özellikler ile İzmir modaevlerinden ayrılıyor, size benzersiz hizmetlerle buluşturuyoruz. Kendinizi en iyi şekilde yansıtmak için ArNil Wedding Dress’de buluşalım. Gelin adaylarımızın “İyi ki” leri olmak için biz hazırız!

Bu özel anlarınıza bizimle hazırlanmayı tercih ederseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

İletişim

Nilüfer Çevik

Arzu Yıkıcı

  • Adres: Alsancak/Konak/İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!