Altın İnci Gelinlik

E-posta Gönder

Altın İnci Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Altın İnci Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Altın İnci Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Altın İnci Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi, Kuşak

Altın İnci Gelinlik Hakkında

Hayatımızın en özel gününü yaşarken, içinde kendimizi en güzel hissettiğimiz gelinliği giymek isteriz. Her genç kızın, kadının çocukluktan beri hayalini kurduğu bir gelinlik vardır. Altın İnci Gelinlik olarak, hayalinizdeki gelinliği size ulaştırmak için yıllardır büyük bir titizlikle çalışıyoruz. İzmir Konak gelinlikçiler arasında tercih edilme sebebimiz ise, siz değerli gelinlerimizin memnuniyetini sağlamak. Önce siz gelinliğinizin içinde kendinizi muhteşem hissetmeli ve “işte bu” demelisiniz ki, enerjiniz bütün misafirlerinize yayılsın.

Altın İnci gelinlik firması olarak, uzun yıllardır İzmir’de siz değerli gelinlerimize hizmet veriyoruz. Önceliğimiz her zaman sizin hayalleriniz ve mutluluğunuz. Gelinlik seçiminizde, hazır modellerden özel dikime ve kiralamaya kadar size birçok seçenek sunuyoruz. Peki, seçim aşamasına nasıl geliyoruz? Dilerseniz açıklayalım.

Gelinliğinizi seçmeniz için sizi bir ila üç kez arasında değişen görüşmelere davet ediyoruz. İlk görüşmemizde sizin hayal ettiğiniz model üzerine yoğunlaşıyoruz. Hazır modellerimizde, istediğiniz tarzda bir gelinlik varsa üzerinizde görmenizi sağlıyoruz. Karar verdiğimiz takdirde vücut ölçülerinize göre gelinliğinizi işlemlerden geçiriyoruz ve ikinci görüşmemizde size teslim ediyoruz. Bir diğer seçenek ise, özel dikim gelinlik. Eğer özel dikim tercih ederseniz de vücut ölçülerinize göre istediğiniz gelinliğe, en geç üçüncü görüşmemiz sonunda kavuşabiliyorsunuz. Dilerseniz, kiralama seçeneğimizle de hem bütçenize hem de tarzınıza uygun bir gelinlik modeli tercih edebilirsiniz.

Firmamızda gelinliğin yanı sıra her bütçeye ve tarza uygun abiye modelleri de bulunuyor. Bu sayede siz gelinliğinize karar verirken sizinle birlikte olan yakın arkadaşlarınız veya akrabalarınız da kendileri için elbise alışverişi yapabiliyorlar.

Siz değerli gelinlerimize sunduğumuz imkanlar bu şekilde. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve bizimle iletişime geçmek için sayfanın hemen yanında bulunan formu eksiksiz doldurmayı unutmayın!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  1369 Sok. No:42 Kat:4 İsmet Kaptan Mah Çankaya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Altın İnci Gelinlik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.