Altın İnci Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Konak, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi, Kuşak

Önerilen Firmalar

Evlilik Atölyesi
99 5 105

Konak

Evlilik Atölyesi

4 hafta
Özel Dikim
İğne İplik Moda İzmir
50

Konak

İğne İplik Moda İzmir

1 hafta
Özel Dikim
Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture
217 31

Konak

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Hayatımızın en özel gününü yaşarken, içinde kendimizi en güzel hissettiğimiz gelinliği giymek isteriz. Her genç kızın, kadının çocukluktan beri hayalini kurduğu bir gelinlik vardır. Altın İnci Gelinlik olarak, hayalinizdeki gelinliği size ulaştırmak için yıllardır büyük bir titizlikle çalışıyoruz. İzmir Konak gelinlikçiler arasında tercih edilme sebebimiz ise, siz değerli gelinlerimizin memnuniyetini sağlamak. Önce siz gelinliğinizin içinde kendinizi muhteşem hissetmeli ve “işte bu” demelisiniz ki, enerjiniz bütün misafirlerinize yayılsın.

Altın İnci gelinlik firması olarak, uzun yıllardır İzmir’de siz değerli gelinlerimize hizmet veriyoruz. Önceliğimiz her zaman sizin hayalleriniz ve mutluluğunuz. Gelinlik seçiminizde, hazır modellerden özel dikime ve kiralamaya kadar size birçok seçenek sunuyoruz. Peki, seçim aşamasına nasıl geliyoruz? Dilerseniz açıklayalım.

Gelinliğinizi seçmeniz için sizi bir ila üç kez arasında değişen görüşmelere davet ediyoruz. İlk görüşmemizde sizin hayal ettiğiniz model üzerine yoğunlaşıyoruz. Hazır modellerimizde, istediğiniz tarzda bir gelinlik varsa üzerinizde görmenizi sağlıyoruz. Karar verdiğimiz takdirde vücut ölçülerinize göre gelinliğinizi işlemlerden geçiriyoruz ve ikinci görüşmemizde size teslim ediyoruz. Bir diğer seçenek ise, özel dikim gelinlik. Eğer özel dikim tercih ederseniz de vücut ölçülerinize göre istediğiniz gelinliğe, en geç üçüncü görüşmemiz sonunda kavuşabiliyorsunuz. Dilerseniz, kiralama seçeneğimizle de hem bütçenize hem de tarzınıza uygun bir gelinlik modeli tercih edebilirsiniz.

Firmamızda gelinliğin yanı sıra her bütçeye ve tarza uygun abiye modelleri de bulunuyor. Bu sayede siz gelinliğinize karar verirken sizinle birlikte olan yakın arkadaşlarınız veya akrabalarınız da kendileri için elbise alışverişi yapabiliyorlar.

Siz değerli gelinlerimize sunduğumuz imkanlar bu şekilde. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve bizimle iletişime geçmek için sayfanın hemen yanında bulunan formu eksiksiz doldurmayı unutmayın!

İletişim

Filiz Güzeltepe

  • Adres: 1369 Sok. No:42 Kat:4 İsmet Kaptan Mah Çankaya

Altın İnci Gelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!