Makeup Seher Akman

0212 963 25 35

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Makeup Seher Akman Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Makeup Seher Akman Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Makeup Seher Akman Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Makeup Seher Akman Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  12 kişi

Makeup Seher Akman Hakkında

Merhaba, ben Seher Akman. 2000 yılından beri güzellik dünyasının bir parçasıyım ve gelinlerin en değerli günlerinde yanlarında oluyorum. Serbest çalışıyorum ve işimi severek yapıyorum. Makyaj uygulamalarımda dünyaca ünlü kaliteli ürünler kullanarak cildinizi ve makyajınızın kalitesini önemsiyorum. Bir araya geldiğimizde sizi tanıyarak güzelliğinizi en doğal haliyle ön plana çıkaracak makyaj tekniklerini birlikte belirleyeceğiz. Düğün gecesi ışıltınızla herkesi büyülemeye hazır olun!

Deneyim

22 yıllık tecrübemle yarattığım Makeup Seher Akman İstanbul’da bilinen ve tercih edilen bir isim. Müge Anlı ve İntizar gibi pek çok ünlüyle çalıştım, reklamlarda makyözlük yaptım. 2 kişilik bir saç ve makyaj ekibim var. Butik bir aile firmasıyız, saç tasarımlarıyla kardeşim ilgileniyor. Bu alanda 15 yıllık bir tecrübeye sahip. Birlikte gelinlerimizle doğru bir iletişim kurarak onlara en yakışan görünümü kazandırıyoruz.

Hizmetler

Bakırköy gelin kuaförleri hakkında araştırma yaparken pek çok farklı alternatifle karşılaşabilirsiniz ve kafanız karışabilir. Ancak önemli olan size kendinizi özel hissettirecek hizmeti bulmaktır. Makeup Seher Akman’da gelin saçı ve makyajının yanı sıra manikür, pedikür ve takma kirpik hizmetleri de veriyorum. Ücretsiz prova ayrıcalığı sayesinde düğün günü saç tasarımınızda veya makyajınızda herhangi bir sürprizle ya da aksilikle karşılaşmıyorsunuz.

Sizi evinizin konforunda hazırlayabilir, ekibimle birlikte bizi çağıracağınız her yeri size özel küçük bir güzellik salonuna çevirebiliriz. Givenchy, Dior, Nars ve MAC gibi birinci sınıf ürünlerim ve farklı makyaj uygulamalarımla sizi güzelliğinizle buluşturuyorum. Düğün günü arkadaşlarınızla birlikte hizmet almak isterseniz, aynı anda 12 kişiyle ilgilenebilirim. Şehir dışındaki davetleriniz ve randevularınız için düğün tarihinden 2 hafta önce beni aramanızı rica ediyorum.

Saç / Makyaj Tarzı

Saç ve makyaj tasarımlarımda söz gelin hanımın! İsteklerinize göre bir tarz belirleyerek provamızda küçük bir deneme yapıyoruz. Son rötuşlarla birlikte her şey istediğiniz gibi olduğunda düğün günü sürprizler yaşamadan sizi memnun ediyoruz. Saç tasarımlarımızı ve makyaj tarzımızı belirlerken elbette düğün mevsimi, gelinliğinizin modeli ve yaka tipi, duvağınızın modeli önemli detaylar. Aynaya baktığınızda içine sinecek bir sonuç elde ediyorum.

Hayatınızın en unutulmaz gününde her şeyin dilediğiniz gibi olması için hizmete hazırım. Deneyimlerimi yenilikçi fikirler ve arzularınızla birleştirerek muhteşem bir görünüm yaratacağımdan emin olabilirsiniz. Güzelliğinizi ortaya çıkarmak konusunda uzmanım. Erken rezervasyonlarda ödeme kolaylıkları sağlıyorum ve Makeup Seher Akman fiyatlarımla çiftlerin bütçelerine destek oluyorum. Randevu ve sorularınız için alttaki bilgilerimi kullanabilir veya yandaki formu eksiksiz doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon: 0212 963 25 35
 • Adres:

  Bakırköy florya yeşilköy çevresi

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Makeup Seher Akman Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.