İbrahim Junior Hair Stylist

E-posta Gönder

  • Şişli, İstanbul.

İbrahim Junior Hair Stylist Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000 TL'den fazla

İbrahim Junior Hair Stylist Genel Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla

İbrahim Junior Hair Stylist Özellikler

Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

İbrahim Junior Hair Stylist Sıkça Sorulan Sorular

İbrahim Junior Hair Stylist gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

İbrahim Junior Hair Stylist gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 10.000 TL'den fazla aralığındadır.


İbrahim Junior Hair Stylist düğün günü kaç kişiye kadar hizmet verebilmektedir?

İbrahim Junior Hair Stylist düğün günü 10 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.


İbrahim Junior Hair Stylist gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

İbrahim Junior Hair Stylist gelin saçı ve makyajı haricinde çıtçıt saç, düğün gruplarına hizmet, ücretsiz prova, gelin paketi, mekanda / evde hizmet hizmetlerini vermektedir.


İbrahim Junior Hair Stylist şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, İbrahim Junior Hair Stylist şehir dışında hizmet veriyor.


İbrahim Junior Hair Stylist ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

İbrahim Junior Hair Stylist ile 6 haftadan fazla önce iletişime geçilmeli.

Tüm Sorular

İbrahim Junior Hair Stylist Hakkında

Şişli gelin saçı için kuaför önerisi isteyenlerin en çok tercih ettiği İbrahim Junior Hair Stylist’te hayallerinizi süsleyen o büyülü görünüme kavuşabilirsiniz. 2005 yılından bu yana güzellik sektöründe var olan ekibimizle firmamızı 2013 yılından kurduk. Ekibimiz geniş, deneyimli ve en önemlisi, düğün günü heyecanınıza ortak olacak kadar samimi! Saç tasarımlarımız kusursuz, makyaj uygulamalarımız ise modern.

Deneyim

Gelinlerimizi hijyenik ve şık bir ortamda, konforlu bir şekilde hazırlıyoruz. Ekibimizde defile, çekim, reklam ve dergi çalışmalarında deneyim kazanmış arkadaşlarımız var. Halen kampanya, reklam ve billboard çekimlerinde saç ve makyaj hizmetleri vermeye devam ediyoruz. Bu sayede Türkiye’nin en büyük yıldızlarıyla çalışma fırsatımız oldu ve farklı tecrübeler kazandık. Gelinlerimize 10 yılı aşkın bir süredir hizmet verirken, güzellikleriyle düğüne damga vurmalarını sağlıyoruz.

Hizmetler

İbrahim Junior Hair Stylist İstanbul’da tamamen size odaklanmak için sadece gelin saçı ve makyajı hizmeti veriyoruz. Kendinizi deneyimli ekibimizin marifetli ellerine bırakabilir ve düşlediğiniz geline dönüşebilirsiniz. Zengin ve uygun fiyatlı içeriklere sahip gelin paketlerimizden hem siz hem de yakınlarınız yararlanabiliyor. Tüm uygulamalarımızda Loreal, Bella, Paul Mitchell, Schwarzkopf ve Dyson gibi üstün ve dünyaca ünlü markaları kullanıyoruz.

Düğün günü saç tasarımı ve makyaj tarzınıza karar vermek için önce sizinle ayrıntılı bir ön görüşmeye çağırıyor ve ardından da ücretsiz prova yapıyoruz. Bu sayede kafanıza takılabilecek tüm soru işaretlerini de ortadan kaldırmış oluyoruz. Düğün günü hazırlıklarınız esnasında herhangi bir sürprizle veya hoşunuza gitmeyen bir sonuçla karşılaşmıyorsunuz. Evinize veya düğün mekanına gelebilir, bu özel gününüzde 10 kişiye daha hizmet verebiliriz.

Saç / Makyaj Tarzı

Önce çiftimize kulak veriyoruz. Düğün mekanına nasıl bir atmosfer hakim olacak, gelinliğin modeli nasıl, açık mı yoksa kapalı bir yakası mı var gibi detayları sizden öğrendikten sonra sıra gelinimize alternatifler sunmaya geliyor. Burada önemli olan sizin beğeninize hitap eden modeli yakalayabilmek ve güzelliğinizi ön plana çıkarmak. İbrahim Junior Hair Stylist ekibimizle birlikte klasik, doğal, bohem veya modern tarzları değerlendirebilirsiniz.

İbrahim Junior Hair Stylist güzellik merkezimizde sunduğumuz ayrıcalıklı gelin paketlerimizle siz değerli gelinlerimizi mutlu ediyoruz. Düşlediğiniz saç tasarımları ve makyaj uygulamalarına bütçenizi sarsmadan kavuşmanız bizimle mümkün. Özel günlerinizi bize emanet ederek kusursuz bir güzellik elde edebilirsiniz. İbrahim Junior Hair Stylist fiyatlarımızı yandaki formu doldurarak öğrenebilir, detaylı bir görüşme için alttaki bilgilerimizden bize ulaşarak randevu alabilirsiniz. Mutlu günlerinizde buluşmak dileğiyle!

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.