Fadime Temel

Browbar Kuaför ve Güzellik Salonu

E-posta Gönder

 • Çine, Aydın.

Ekiple Tanışın

 • Fadime Temel
  Firma Sahibi

Browbar Kuaför ve Güzellik Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Browbar Kuaför ve Güzellik Salonu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Browbar Kuaför ve Güzellik Salonu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Browbar Kuaför ve Güzellik Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, El / Ayak masaj, Epilasyon, Manikür / Pedikür, Takma kirpik, Gelin paketi, Düğün gruplarına hizmet, Gelin odası, Mekanda / Evde hizmet, Peruk, Çıtçıt saç


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  3

Browbar Kuaför ve Güzellik Salonu Hakkında

Düğün günü yaklaşırken heyecanınız da artıyor. Düğün mekanı ve gelinlik seçimlerinizi de yaptığınıza göre, geriye güzelliğinizi ortaya çıkaracak doğru kuaförü bulmak kalıyor. 2019 yılından bu yana Browbar Kuaför ve Güzellik Salonu olarak gelin adaylarının beğenisini kazanmış Aydın bayan kuaförlerinden biriyiz. Düğün günü gelin hanımın ve arkadaşlarının hazırlığı için gerekli tüm standart hizmetleri en yüksek kaliteyle sunuyoruz.

Deneyim

10 yılı aşkın bir süredir güzellik sektöründeyiz. Browbar Kuaför ve Güzellik Salonu’ndaki tüm hizmetler için ayrı bir ekibimiz bulunuyor. Uygulamalarımızda kişiye özel malzemeler kullanarak hijyene önem veriyoruz. 2019 yılında Çine, 2020’de ise Efeler şubemizi faaliyete geçirdik. Her iki salonumuzda da alanında uzman ve eğitim almış çalışma arkadaşlarımız, hem gelin saçı tasarımı hem de gelin makyajı hizmetiyle gelin adaylarımızın beğenisini kazanıyor.

Hizmetler

Aydın’daki kuaför salonlarından farklı olarak kuaför ve güzellik salonumuzu ayrı alanlarda hizmete sunuyoruz. Böylece sizi daha hızlı bir şekilde ağırlıyor ve ekibimizin rahat çalışmasına imkan tanımış oluyoruz. Tüm uygulamalarımızda dünyaca ünlü markaları kullanarak makyaj ve saçınızın kalıcılığını ve sağlığını garanti ediyoruz. Düğün günü saç ve makyaj tasarımlarınızı yaparken gelin hanımla birlikte 3 kişiye daha hizmet verebiliriz.

Hazırlığınıza dair ihtiyaçlarınızı evinizde veya herhangi bir düğün mekanında gerçekleştirebiliriz. Şehir dışından gelen talepleri de kırmıyor, gelin adaylarımızın saç ve makyajlarıyla yakından ilgileniyoruz. Browbar Kuaför ve Güzellik Salonu hizmetleri kapsamında ağda, cilt bakımı, manikür ve pedikür gibi uygulamalar yaptırabilirsiniz. Takma kirpik, peruk ve çıt çıt saç hizmetlerimiz de bulunuyor. Gelin paketlerimizde kapsamlı hizmetler sunuyor ve sizi buradan mutlu gönderiyoruz.

Makyaj ve saç uygulamalarınız sürerken gelin odasında dinlenebilir, ilerleyen saatlerde gelinliğinizi giymek için hazırlanabilirsiniz. Düğünden önce bakım yaptırmak isteyen gelin adaylarımıza saç boya ve kesimi, keratin bakımı, kaş vitamini gibi hizmetler verebiliriz. Kalıcı oje ve protez tırnak, ipek kirpik gibi uygulamalar profesyonel ekibimiz tarafından veriliyor. Düğüne kadar formunu korumak isteyen gelinlerimize G5 masajı ve selülit tedavisi gibi hizmetlerimizi önerebiliriz.

Saç / Makyaj Tarzı

Gelin saçı ve makyajı alanındaki uzman arkadaşlarımız gelin hanımın istekleri ve tarzına uygun hareket ediyor. Günümüz modasından ilham alarak gelin hanıma en çok yakışacak makyaj tarzını uyguluyoruz. Saç tasarımlarında daha çok topuz modeller yapsak da, gelinliğinizin modeli ve kişiliğinizi yansıtacak saç için elbette size kulak veriyoruz. Günün sonunda aynada doğal, şık ve zarif bir gelin göreceğinizden emin olabilirsiniz.

Browbar Kuaför ve Güzellik Salonu olarak gelinlerimizden bugüne dek hep olumlu geri dönüşler aldık. Aydın’da güzellik salonları fiyatları farklılık gösterirken, biz bütçelerinize de destek olmak adına erken rezervasyon ve sezona hazırlık indirimleri yapıyoruz. Kaliteli bir hizmet sunarken, fiyatlarımızın da uygun olmasına özen gösteriyoruz. Gelin saçı ve makyajıyla ilgili sorularınız varsa, alttaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilir veya sayfanın yanındaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  şevkeyi mahallesi atatürk caddesi no:67zemin kat no:9/a çine/aydın

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.