En İyi Gelin Saçı İçin Ünlülerden İlham Alın!

Pinar Karabağ tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 1:10 DK

07.03.2019

Her şey iyi güzel, bir de gelin saçı ve makyajına karar vermek bu kadar zor olmasa keşke değil mi? O halde gelin biraz imaj danışmanlarından en iyi kuaförlere, konunun uzmanları tarafından yönlendirilen ünlülerden ilham alalım.

Işıltılı Aksesuarlar

Gelin saçı aksesuarları ile başlayalım. Ünlüler bu tür saç aksesuarlarını çok sık kullanıyor. Taşlarla ve incilerle kaplı gelin taçları, gelin topuzunun sadece tek bir yanına takılan gösterişli çiçekler ya da Sandra Bullock’un yaptığı gibi kulağınızın arkasında sadece bir toka...

AKSESUArR

Örgüler Geri Döndü

İster perçeminizden bir tutamı, ister Lucy Liu gibi upuzun saçınızın tamamını isterseniz de Nichole Kidman gibi saçınızı toplatacaksanız örgü saç modelleri arasından seçim yapın. Klasik örgünün dışında, daha az bilinen motiflerle yapılan örgülü bir gelin saçının en büyük avantajı kuşkusuz gece boyunca bozulma riskinin daha düşük olması...

OoRGU

Gelin Saçı ve Makyajı İndirimleri

Make-up Byjeylo
%50 İNDİRİM
157 1 14
Make-up Byjeylo

Düğün + Dış Çekim Saç Ve Makyaj %50 İndirimle 1.000 TL! + Makyaj Provası He...

Make Up By Zeynep Cinislioğlu
%10 İNDİRİM
82 54
Make Up By Zeynep Cinislioğlu

Ağustos Sonuna Kadar Yapılacak Bütün Anlaşmalarda %10 İndirim!...

Dalgalı Gelin Saçları

Önümüzdeki senenin gelinlikleri belli ki sade olacak. Öyleyse saçlar neden biraz hacimli olmasın? Düzenli ve kontrollü dalgalardan oluşan bu saçlar, düğün gününde görünümünüze hareketli bir dokunuş katmaya yetecek. Bir de gelin başınızı başarısı kanıtlanmış makyaj stilleri ile zenginleştirirseniz, kırmızı halıdaki ünlülerden bile daha havalı olabilirsiniz.

DALGALii

Sımsıkı Gelin Topuzları

En klasik gelin başı modelleri arasında olsa da, gelin topuz modellerinin modası asla geçmez. Düğününüzde yaptıracağınız topuz için Rachel Weisz’ınki gibi kendine güvenli bir düşük topuz modeli seçebileceğiniz gibi, saçınızın rengine uygun bir örgüyü topuzunuza sararak daha masum bir görünüş de elde edebilirsiniz.

TOPUzzZ

Bırak Olduğu Gibi Kalsın

Özenle dağıtılmış saçlarla düğün gününüzde doğal bir görünüm yakalamaya ne dersiniz? Özellikle kısa ve orta uzunluktaki saçlar için uygun olan dağınık modeller, taç, çiçek ya da asimetrik buklelerle süsleyebilirsiniz.

DOGALlik

Şehrindeki En İyi Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

KUAFÖR VE GÜZELLİK SALONLARI

Sıradaki Makaleler

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

SA

Serpil Aydınlar

13/10/2014

lucy liu ya ne yapsa yakışıyo kadına.


FD

Faika Dilek

13/10/2014

Bir tek Rachel Weisz ve Emmy Rossum un saçları düğü için uygun model bence