Şeyma Özgüvenç

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Şeyma Özgüvenç Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Şeyma Özgüvenç Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Şeyma Özgüvenç Sık Sorulan Sorular

Şeyma Özgüvenç gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Şeyma Özgüvenç gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Şeyma Özgüvenç gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Şeyma Özgüvenç gelin saçı ve makyajı haricinde düğün gruplarına hizmet, ücretsiz prova, takma kirpik, mekanda / evde hizmet hizmetlerini vermektedir.


Şeyma Özgüvenç şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Şeyma Özgüvenç şehir dışında hizmet veriyor.


Şeyma Özgüvenç ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Şeyma Özgüvenç ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Şeyma Özgüvenç Hakkında

Hayatınızın en özel gününde tüm hayran gözleri üzerinize toplayıp, kusursuz güzelliğinizle ışıldamanız için Şeyma Özgüvenç İzmir gelin saçı ve makyajı konusunda size profesyonel hizmet sunuyor. Tam 10 yılı aşkın süredir profesyonel make up artist olarak kadınların hayatlarına güzellik katıyorum. Şimdi de 3 kişilik ekibimle özenle çalışarak, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunuyor, her detayıyla içlerine sinecek bir görüntüye ulaşmalarını sağlıyoruz.

Gelin saçı ve makyajı alanında tecrübe, düğün telaşları içerisinde gelinleri iyi bir şekilde anlamak için oldukça önemlidir. Biz tecrübeli ve profesyonel ekibimizle öncelikle size sevdiklerinizle beraber rahat edeceğiniz bir ortam yaratıyoruz. Ardından gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm beklentilerinizi ve isteklerinizi ayrıntılarıyla öğreniyoruz. Bu bilgiler ışığında attığımız her adımda sizin hayallerinizin ötesine geçmek için özenle çalışıyoruz.

Yüz şeklinizi, gelinlik modelinizi, düğün konseptinizi iyi bir şekilde analiz ederek size en uygun saç modelini tasarlıyoruz. Saçlarınıza uyguladığımız her işlemde saçınıza zarar vermeyecek doğal içerikli ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz. Dilerseniz saçlarınızda çeşit çeşit aksesuarlar kullanarak, gelin saçınıza bambaşka bir hava katabiliyoruz. Saçlarınızın düğün gününüz boyunca bozulmaması için tokalarla güçlü bir şekilde tutturuyor, kaliteli ve doğal görünümlü saç spreyleriyle sabitliyoruz.

Saçlarınızı her detayıyla içinize sinecek şekilde hazırladıktan sonra sizi kusursuz bir güzelliğe kavuşturacak makyajınız için hazırlıklara başlıyoruz. Makyajınızın öncelikle yüz hatlarınıza, saç modelinize ve gelinliğinize uygun olmasına özen gösteriyoruz. Dilerseniz ipek kirpik uygulamasıyla düğün gününüzde çarpıcı bakışlara sahip olmanızı sağlıyoruz. Makyajınızı yaparken kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanıyoruz. Böylece kusursuz güzelliğinizi düğün gününüz boyunca koruyorsunuz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Şeyma Özgüvenç İzmir kuaför fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz tüm heyecanımızla düğün gününüzde muhteşem güzelliğinizi ortaya çıkarmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.