Şeyma Özgüvenç

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Şeyma Özgüvenç Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Şeyma Özgüvenç Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Şeyma Özgüvenç Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Şeyma Özgüvenç Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik, Düğün gruplarına hizmet, Ücretsiz prova, Mekanda / Evde hizmet

Şeyma Özgüvenç Hakkında

Hayatınızın en özel gününde tüm hayran gözleri üzerinize toplayıp, kusursuz güzelliğinizle ışıldamanız için Şeyma Özgüvenç İzmir gelin saçı ve makyajı konusunda size profesyonel hizmet sunuyor. Tam 10 yılı aşkın süredir profesyonel make up artist olarak kadınların hayatlarına güzellik katıyorum. Şimdi de 3 kişilik ekibimle özenle çalışarak, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunuyor, her detayıyla içlerine sinecek bir görüntüye ulaşmalarını sağlıyoruz.

Gelin saçı ve makyajı alanında tecrübe, düğün telaşları içerisinde gelinleri iyi bir şekilde anlamak için oldukça önemlidir. Biz tecrübeli ve profesyonel ekibimizle öncelikle size sevdiklerinizle beraber rahat edeceğiniz bir ortam yaratıyoruz. Ardından gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm beklentilerinizi ve isteklerinizi ayrıntılarıyla öğreniyoruz. Bu bilgiler ışığında attığımız her adımda sizin hayallerinizin ötesine geçmek için özenle çalışıyoruz.

Yüz şeklinizi, gelinlik modelinizi, düğün konseptinizi iyi bir şekilde analiz ederek size en uygun saç modelini tasarlıyoruz. Saçlarınıza uyguladığımız her işlemde saçınıza zarar vermeyecek doğal içerikli ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz. Dilerseniz saçlarınızda çeşit çeşit aksesuarlar kullanarak, gelin saçınıza bambaşka bir hava katabiliyoruz. Saçlarınızın düğün gününüz boyunca bozulmaması için tokalarla güçlü bir şekilde tutturuyor, kaliteli ve doğal görünümlü saç spreyleriyle sabitliyoruz.

Saçlarınızı her detayıyla içinize sinecek şekilde hazırladıktan sonra sizi kusursuz bir güzelliğe kavuşturacak makyajınız için hazırlıklara başlıyoruz. Makyajınızın öncelikle yüz hatlarınıza, saç modelinize ve gelinliğinize uygun olmasına özen gösteriyoruz. Dilerseniz ipek kirpik uygulamasıyla düğün gününüzde çarpıcı bakışlara sahip olmanızı sağlıyoruz. Makyajınızı yaparken kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanıyoruz. Böylece kusursuz güzelliğinizi düğün gününüz boyunca koruyorsunuz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Şeyma Özgüvenç İzmir kuaför fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz tüm heyecanımızla düğün gününüzde muhteşem güzelliğinizi ortaya çıkarmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.