Şenol Gülcan Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Şenol Gülcan Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Şenol Gülcan Kuaför Genel Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta

Şenol Gülcan Kuaför Özellikler

Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Hayır

Şenol Gülcan Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

Şenol Gülcan Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Şenol Gülcan Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Şenol Gülcan Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Şenol Gülcan Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde cilt bakımı, ağda, manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Şenol Gülcan Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Şenol Gülcan Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Şenol Gülcan Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Şenol Gülcan Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Şenol Gülcan Kuaför Hakkında

Şenol Gülcan KuaförHayallerinizin gerçekleşmesine artık bir adım daha yaklaştınız. Düğün organizasyonunuza uzun süredir titizlikle hazırlanıyorsunuz. Şimdi sıra saç ve makyajınızla kusursuz bir görünüme kavuşmaya. Şenol Gürcan Kuaför olarak uzun yıllar boyunca profesyonelliğimizi konuşturarak kusursuz bir görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz. İzmir de kuaför arayışına girenlerin ilk tercih ettiği adreslerden biri olamanın sevinci içerisindeyiz.

Düğün gününüze sizi nasıl mı hazırlıyoruz?

-Aldığınız gelinlikle, düğün mekânınız ve düğün konseptinizle uyum içerisinde bulunan saçlarınız olması için modeller sunuyoruz. İstediğiniz saç tarzını yüzünüzün şekline göre uyarlıyoruz
-Şimdi sıra geldi pürüzsüz bir cilt ve doğru yöntemlerle yapılan makyaj aşamasına. Saçınızı yaptıktan sonra makyaj koltuğuna alıyoruz sizi. Kusursuz ve gün boyu dağılmayan makyajınızın olması için kaliteli ürünler kullanıyoruz. İstediğiniz tonlarda makyajınızı yaparak saçınız ve gelinliğinizle bütünlüğünüzü sağlıyoruz.
-Saçınızın modelinizi seçmekte zorlanıyor, makyajınızın size yakışıp yakışmayacağı hakkında derin düşüncelere dalıyorsanız, düğünden önce prova yaparak modelinizi oluşturuyoruz.
-Bunların dışında manikür, pedikür, ağda ve takma kirpik hizmeti de veriyoruz. Hazırlık aşamanızda arkadaş ve ailenizden biriyle olmak isterseniz aynı anda birçok kişiye hizmet verebiliyoruz.

Düğün, nişan ve kına geceleri gibi en özel günlerinizde kusursuz bir görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz. Güler yüzümüz ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Faaliyete geçtiğimiz ilk günden bu yana birçok gelin adayının heyecanını paylaştık ve kısa zamanda gelin saç ve makyajı için tercih edilen adreslerden biri olma özelliği kazandık. Hayallerinizi sınırlandırmayın gelin sihirli ellerle kusursuz bir görünüme kavuşun.

Şenol Gürcan Kuaför hizmet detayları hakkında daha kapsamlı bilgiye ulaşmak, düğün paketlerimiz ve her bütçeye uygun fiyatlarımızdan yararlanmak istiyorsanız bize ulaşmak için yapmanız gereken adımlardan bahsedelim. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilir ve bizimle kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    İnkılap mah 512 sk no :32 şirinyer

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Şenol Gülcan Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.