Özlem Elizi Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Özlem Elizi Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Özlem Elizi Kuaför Genel Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta

Özlem Elizi Kuaför Özellikler

Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Özlem Elizi Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

{Özlem Elizi Kuaför} gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Özlem Elizi Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


{Özlem Elizi Kuaför} gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Özlem Elizi Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, cilt bakımı, manikür / pedikür, ağda hizmetlerini vermektedir.


{Özlem Elizi Kuaför} şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Özlem Elizi Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


{Özlem Elizi Kuaför} ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Özlem Elizi Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Özlem Elizi Kuaför Hakkında

Unutulmaz bir düğüne hazır mısınız? Peki bu unutulmaz düğünde nasıl görüneceğinizi, sevdiklerinizi nasıl etkileyeceğinizi belirlediniz mi? Eğer hala planlamadıysanız, sizleri Özlem Elizi Kuaför ile tanıştırmak istiyoruz. Tüm detayları düşünerek unutulmaz bir gelin olmanızı sağlıyoruz. “Sizlerin memnuniyeti bizim mutluluğumuz“ ilkesiyle çalışıyoruz ve hizmetlerimizi bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Salonumuzu yakından görmek istemez misiniz?

Saçınızı tasarlarken, gelin modelinizi, saç yapınızı, yüz şeklinizi, vücut yapınızı ve bunun gibi birçok detayı göz önünde bulunduruyoruz. Bu işlemin sıradan bir işlem olmadığını ve işimizi ciddiye aldığımızı fark edeceksiniz. Makyajınızı da saçınızı tamamladıktan sonra, saçınızla da uyumlu olacak şekilde gerçekleştiriyoruz. Makyaj ürünlerimizin kaliteli ve sağlık açısından onaylı markalar olduğunu belirtelim.

Tüm bu işlemler, alanında uzman ekibimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Uzun zamandır bu sektörde birlikte hizmet verdiğimizi ve bugüne kadar birçok gelin adayımızı buradan mutlu bir şekilde uğurladığımızı da hatırlatalım. Bize güvenebilirsiniz.

Saç ve makyaj konusunda sizlere manikür, pedikür, ağda ve cilt bakımı gibi hizmetler de verebiliyoruz. Bu hizmetleri de bu alanda eğitim almış ekibimiz tarafından konuklarımıza sağladığımızı belirtelim. En iyisine sahip olmak sizin de hakkınız!

Düğün gününde yaşanan paniği ve telaşı çok yakından biliyoruz. Bu yüzden geleceğiniz kuaförün de ulaşımının kolay olması gerektiğini düşünüyoruz. Biz Özlem Elizi Kuaför olarak misafirlerimize kolay bir ulaşım imkânı sunuyoruz. Bayraklı’da merkezi bir konumda faaliyet gösterdiğimizi ve özel araçlarınızla rahat bir şekilde ulaşabileceğinizi belirtelim. Araçlarınızı park etme konusunda da sıkıntı yaşamayacaksınız. Toplu taşıma araçlarıyla da salonumuza yakın bir yerde inebilir ve kısa bir süre içinde gelebilirsiniz.

Bizi tercih etmek ve işletmemiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    286 sok no:22/D bayraklı 35535 İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Özlem Elizi Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.