Nihal Kuaför

E-posta Gönder

 • Bergama, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Nihal Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Nihal Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Nihal Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Nihal Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Nihal Kuaför Hakkında

Bergama’da yıllardır faaliyet gösterdiğimiz, Nihal Kuaför Salonu’na hoş geldiniz! Güzelliğinizle dikkat çekeceğiniz en özel anlarda saç tasarımları ve makyaj uygulamaları yapıyoruz. Gelin adayları için de hizmet verdiğimiz salonumuzda her zaman profesyonel ekibimizle çalışıyor, kalitemizle güzelliğinizi taçlandırıyoruz. Sıradaki gelin adayımız siz olabilir misiniz?

Gelin, merak ettiğiniz detaylardan söz edelim. Her özel anı taçlandırmak için çalışan ekibimizle güzelliğinize etki edecek dokunuşlar yapıyoruz. Yapacağımız işlemler için ön görüşme düzenliyor, isteklerinizi öğrenerek harekete geçiyoruz. Saç tasarımı konusunda son derece hassas olan ekibimizle topuz, örgü veya dağınık saç modelleri tasarlıyoruz. Bu tasarım için istediğiniz tarzı yakalamaya özen gösteriyor, seçtiğiniz modeli yüz hatlarınızı ortaya çıkaracak şekilde stilize ediyoruz. Çünkü saçlarınız doğrudan güzelliğinize etki ediyor ve şıklığınızı tamamlıyor. Üstelik şıklığınızı tamamlayan gelinlik, duvak ve saç aksesuarlarıyla da uyumlu bir model tasarlamak için biz hazırız.

Bizi tercih eden gelin adaylarımıza bir haberimiz daha var! Tasarım ekibimiz, türban ve duvak çalışmalarını da yapıyor. En özel türban tasarımını saç aksesuarları ve duvakla tamamlamak için heyecanla bekliyoruz!

Nihal Kuaför Bergama’da makyaj uygulamalarıyla düğün günü hazırlıklarına devam ediyoruz. Güzelliğinize ışık tutan makyaj uygulamaları için ilk işimiz, cilt yapınıza uyan ürünleri seçmek oluyor. Kalıcı ve kusursuz makyaj için doğru ürünleri seçmek son derece önemli. Ayrıca cilt tonunuza yakışan renklerle yüzünüzü aydınlatmak da işimizdeki en hassas konu. Doğal ve aydınlık makyaj uygulamaları ile güzelliğinize ışık tutacak ekibimizle keyifli bir gün sizi bekliyor… Yakın dostlarınız ve ailenizle birlikte salonumuzda hazırlıklarınızı tamamlayabilirsiniz. Saç ve makyaj provası talep edebileceğinizi de biliyor muydunuz?

Siz hâlâ neyi bekliyorsunuz? Bergama kuaför salonlarından Nihal Kuaför Salonu’muz Maltepe mevkiinde yer alıyor. Randevu için iletişim formu ise bu sayfanın üst kısmında.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.