Ufuk İlhan Saç Tasarım

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Ufuk İlhan Saç Tasarım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Ufuk İlhan Saç Tasarım Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ufuk İlhan Saç Tasarım Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ufuk İlhan Saç Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Ufuk İlhan Saç Tasarım Hakkında

İzmir Konak'ta hizmet veren Murat İlhan Saç Tasarım, gelin adaylarını en değerli günleri için özenle hazırlıyor. Uzun yıllardır bu sektörde olmanın getirdiği bilgi ve birikimle her detayla yakından ilgileniyoruz. İstiyoruz ki saçınız da makyajınız da hayallerinizi yansıtsın ve siz o değerli günde muhteşem görünün!

Profesyonel ekibimizle gelinlik modelinizi ve düğün konseptinizi dikkate alarak saç tasarımları yapıyoruz. Yüz hatlarınıza ve tarzınıza uygun makyaj stilleri seçiyor, doğru teknikler aracılığıyla güzelliğinize dokunuyoruz. Elbette karar model seçimi yapmak için ön görüşme yapmayı da ihmal etmiyoruz. Tamamen kusursuz bir görünüme kavuşmanızı istediğimizden zaman zaman tavsiyeler de veriyoruz. Son kararı tabii ki siz veriyorsunuz. Bu aşamada isterseniz prova imkanımızdan da yararlanabilirsiniz.

O büyük günde saç ve makyajınızın kusursuz uyumuyla göz kamaştıracaksınız. İzmir gelin saçı kuaför tavsiyeleri arasında yerimizi almamızın en büyük sebebi de işte bu uyuma dikkat etmemiz. Saçlarınızı tasarlarken gelinliğinizi, düğün konseptinizi ve duvağınızın modelini; makyajınızı seçerken ise saçlarınızın tasarımını değerlendiriyoruz. Bu sayede tepeden tırnağa uyumlu ve kusursuz görünüyorsunuz.

Gelin saçı ve makyajı dışında bir kuaförden beklediğiniz tüm hizmetlere sahibiz; yüzünüze yakışan özel saç kesimleri, sombre, ombre, renk değişiklikleri, micro kaynak... Bu sayede düğün öncesi saçınıza yapılacak işlemler için de gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz. Tabii özellikle saçlarınıza boya yaptıracak gelin adaylarımız unutmamalılar ki bu işlemlerden sonra bir uyum sürecine ihtiyaç duyuluyor. Bu nedenle boyama işlemlerinizi düğünden birkaç hafta önce yaptırmanızı öneriyoruz.

Murat İlhan Saç Tasarım hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz; sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak tarafımızdan fiyat teklifleri alabilirsiniz. Hayallerine dokunduğumuz güzel gelinlerimizden biri olmanız dileğiyle, bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Akın Simav Mahallesi, Şht. Nihatbey Cd. No:156, 35280 Konak/İzmir, Turkey

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ufuk İlhan Saç Tasarım Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.