Kuaför Murat Barbaros

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Murat Barbaros
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kuaför Murat Barbaros Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Kuaför Murat Barbaros Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Murat Barbaros Özellikler

 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Murat Barbaros Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  10-15

Kuaför Murat Barbaros Hakkında

İzmir’de gelin saçı ve makyajı yaptırmayı düşünen bir gelin adayı insanız Kuaför Murat Barbaros’un şahane tasarımlarına mutlaka göz atmalısınız. Uzun zamandır İzmir'de başarılı bir şekilde hizmet verdiğimiz kuaför salonumuzda pek çok gelin adayının rüyalarını gerçeğe dönüştürmenin gururunu yaşıyoruz. Eğer siz de hayallerine ulaşan bir gelin olmak istiyorsanız yapacağınız en doğru hareketin kuaför salonumuzu ziyaret etmek olacağını söyleyebiliriz.

Profesyonel 8 kişilik bir ekipten oluşuyoruz. İşimizi çok seviyor ve her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. yılların bize kattığı tüm tecrübeleri çalışmalarımızda yansıtıyor ve salonumuzdan gelin adaylarının mutlu bir şekilde ayrılmasını sağlıyoruz. Üstelik düğün günü sadece size hizmet etmekle kalmıyor aynı zamanda yanınızda getireceğiniz sayısı 10 ile 15'i bulan yakınınıza da aynı anda hizmet verebiliyoruz. Böylelikle hem birlikte keyifli vakit geçirmenizi sağlıyoruz hem de düğün alanınıza hazırlıklarınız tamamlanmış şekilde birlikte gitmenize yardımcı oluyoruz.

Düğün öncesi sizinle tanışmak istiyor ve bu sebeple kuaför salonumuza davet ediyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi gelinlik modelinizi düğün mekanınızı organizasyonunuzun konseptini ya da aklınıza gelebilecek herhangi size ait olan tüm detayları göz önünde bulundurarak uzun uzun görüşmeler yapıyoruz. Yaptığımız çalışmalardan size bahsedip elimizde olan görselleri gösteriyoruz. İster kısa saçlı isterseniz de uzun saçlı olun siz düğün günü hangi modele sahip olmak isterseniz biz ustalıkla onu size yapıyoruz.

Makyaj kısmında da yine aynı şekilde ustalıkla yüz hatlarınızı inceliyor cilt yapınıza ve ten renginize en uygun makyaj ürünlerini uyguluyoruz. Her zaman önceliğimizi sizin istekleriniz yaptığımız için son kararı size bırakıyoruz. İster yoğun bir makyaj isterseniz de çok sade doğal görünen bir makyajla salonumuzdan çıkabilirsiniz. Yüz hatlarınızı belirginleştirmekten, kaşınızı,gözünüzü ve dudak şeklinizi ortaya çıkarmaktan hoşlanan bir ekibiz. Bu doğrultuda bir hizmet veriyoruz. Kaliteli ürünler kullanıyor ve uzun süre yüzümüzde kalacak bir makyaj yapıyoruz.

Siz de İzmir kuaförleri arasında yer alan Murat Barbaros'un şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  İnönü Cad. No: 41/D Altıntaş Durağı Konak

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kuaför Murat Barbaros Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.