Kuaför Ayça Yılmaz

E-posta Gönder

 • Balçova, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kuaför Ayça Yılmaz Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Kuaför Ayça Yılmaz Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Ayça Yılmaz Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Ayça Yılmaz Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Kuaför Ayça Yılmaz Hakkında

Kuaför Ayça Yılmaz olarak çok uzun yıllardır kuaförlük mesleğini en iyi şekilde yapıyor ve güzellik sektörüne hizmet etmekten ötürü mutluluk duyuyoruz. Şimdiye dek sayısız kadına hizmet verdiğimiz ve işlemlerini başarıyla yaptığımız salonumuz konumu itibariyle İzmir Balçova kuaförleri arasında yer alıyor. Burada işinin ehli ve alanında uzman butik bir ekip olarak çalışıyoruz. Hem misafirperverlik hem de güler yüzlülükle konuklarımız olarak gördüğümüz müşterilerimizi ağırlıyor, ihtiyaç duydukları işlemleri titizlikle yapıyoruz.

Merkezi konumlu, yol üzeri, ferah, temiz ve konforlu salonumuzda bir kuaförden beklenebilecek her hizmeti layığıyla yerine getiriyoruz. Bunlar arasından örnek vermek gerekirse şöyle sıralayabiliriz. Özel gün ve organizasyonlar için düğünler başta olmak üzere; nişan merasimi, mezuniyet balosu, kına gecesi, söz, sünnet töreni, nikah töreni gibi günlerde gelin başı ve özel gün saç makyajı yapıyoruz. Diğer hizmetlerimiz içerisinde ise; topuz, saç tasarımı, profesyonel ve günlük makyaj, kesim, Brezilya fönü, boya ve renklendirme, perma, ombre, boya, ağda, manikür ve pedikür, kıl tekniği microblading ile kaş kontürü, cilt bakımı, saç bakımı gibi sayısız işlem mevcut. Tüm bu uygulamalarımızdan en iyi sonuçları alabilmek için dünyaca güvenilen markaların kaliteli ürünleri kullanıyoruz.

Çiftler için son derece değerli ve tekrarı olmayan günler olduğu için düğünler üzerinde biraz daha durmak ve konuyla ilgili detaylı bilgiler vermek istiyoruz. Düğünlerin olmazsa olmazlarından gelin başı için gelinlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz. Gelinlerimizi salonumuzda ağırlayarak heyecanlarını paylaşıyor ve hayal ettikleri gibi bir hazırlık süreci geçirmelerini sağlıyoruz.

Saç tasarımı için istenen modeli eksiksiz uygulayabiliyor, profesyonel makyajda ise ten rengine uygun en doğal tonlarla gerçek güzelliği ortaya çıkarıyoruz. Kuaför Ayça Yılmaz olarak tüm detaylara incelikle dikkat ediyoruz. Balçova kuaförleri arasında seçiminizi yaparken bizi de değerlendiriyorsanız yandaki formu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Eğitim Mah. Ziya Gökalp Sk. No:28/A Balçova/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.