Kuaför Anıl

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600-800 TL

Min. Fiyat

Narlıdere, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Saç'a Kuaför
188 10

Karşıyaka

Saç'a Kuaför

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL
Zeki Dikmen
2 4

Konak

Zeki Dikmen

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL
Hatice Saç Tasarım
62 1 10

Karşıyaka

Hatice Saç Tasarım

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL

Hakkında

İzmir Narlıdere’de hizmet veren Kuaför Anıl, düğün gününüzde muhteşem bir güzelliğe sahip olmanızı sağlayacak dokunuşlar yapıyor size. İster evde ister düğün mekanınızda isterseniz de kuaför salonumuzda, kısacası siz nerede isterseniz orada mutluluğunuza ortak olmak için buradayız. Önceliğimiz olan %100 müşteri memnuniyeti anlayışımız, kullandığımız dünyaca ünlü markaların kalitesi ve uygun fiyat politikamız sayesinde tam da hayal ettiğiniz hizmeti alacaksınız bizden…

Kuaför Anıl Narlıdere firması olarak özel günlerinizde sizleri rahat hissettirmek ilk amacımız. Bu nedenle sizi samimi bir şekilde karşılıyor, tüm ihtiyaçlarınızla yakından ilgileniyoruz. Bizden nasıl bir gelin saçı yapmamızı istiyorsunuz, hayal ettiğiniz makyaj stili nasıl bu gibi sorulara verdiğiniz cevaplar en büyük yol göstericimiz oluyor.

Düğününüzde sizi kusursuz bir görünüme kavuşturacak detayların başında profesyonel olarak yapılmış gelin saçı ve makyajı uygulamaları geliyor. Bu sorumluluğun farkında olan firmamız, gerekli tüm eğitimleri almış uzman kişilerle çalışmayı tercih ediyor. İstek ve beklentilerinizi önemseyen, tecrübeleriyle fikirlerinize ışık tutan bu ekip, tam da içinize sinen bir süreç geçirmeniz için elindeki tüm imkanları seferber ediyor.

Neler mi yapıyor?

Öncelikle doğru saç modelini bulabilmek için bizimle iletişime geçtiğinizde hemen bir ön görüşme tarihi belirliyoruz. Bu aşamada gelinliğinizin yakasını, düğün mekânınızın özelliklerini ve özel isteklerinizi dikkate alarak daha önce yaptığımız saç modellerinden örnekler gösteriyoruz. İçinize sinen modeli seçtikten sonra hızlıca uygulama aşamasına geçiyoruz. Daha sonra sıra geliyor makyajınıza… Cildinize zarar vermeyecek kozmetik ürünler kullanarak profesyonel makyaj stilimizi yüzünüze yansıtıyoruz. Sonrası kusursuz bir görünüm ve düğüne hazırsınız…

Siz de tüm bu bilgilerin ışığında saçınız ve makyajınız için doğru adresi bulduğunuzu düşünüyorsanız; İzmir gelin saçı ve makyajı firmalarından olan Kuaför Anıl hakkında daha fazla bilgi almak için sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Anılhan Unus

  • Adres: Yeni Kale Mah. Şehit Onur Akarsu Cad. Cüneyt Sk. Sahil Apt. No:32 ,Noter Arkası

Kuaför Anıl Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!