Hatice Kuaför

E-posta Gönder

 • Buca, İzmir.

Ekiple Tanışın

Hatice Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Hatice Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Hatice Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Hatice Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Hatice Kuaför Hakkında

Hatırı sayılır bir süredir güzellik sektöründe faaliyet gösteriyoruz ve kişisel bakımı ile fiziksel görünümüne önem veren hanımefendilere hizmet ediyoruz. Salonumuz Hatice Kuaför Buca’nın Barış semtinde bulunuyor ve semtimiz başta olmak üzere ilçemiz çapında pek çok bölgeden de konuklarımızı ağırlıyoruz. Her gün aynı heyecanla açıp konukları karşıladığımız salonumuzu hep hijyen kurallarına uygun tutuyor, ferah ve konforlu bir atmosferi onlara sunuyoruz. Önce rahat ettirdiğimiz müşterilerimizin sonra isten ve ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Ekip olarak çok çalışıyoruz ve işimizi severek yapıyoruz, güler yüzlülüğümüzle ve samimiyetimizle %100 müşteri memnuniyetine katkıda bulunuyoruz.

Hatice Kuaför bünyesinde bir salondan beklenebilecek tüm hizmetleri bulunduruyoruz. Saç ve kişisel bakımla ilgili dış görünüşe dair pek çok uygulamaya hakimiz. Bu uygulamalarımız arasında ise; saç tasarımı, saç kesimi, tüm ve dip boya, röfle, ombre ve sombre, balyaj, fön, topuz çeşitleri, örgü, porselen ve günlük makyaj, kaş ve dudak üstü, ağda, manikür ve pedikür gibi pek çok işlem bulunuyor. Bu bahsi geçen saç tasarım ve porselen makyaj işlemlerimiz genellikle özel gün ve organizasyonlar için tercih ediliyor. Başta düğünler olmak üzere; söz ve nişan merasimleri, nikah törenleri, kına geceleri, özel davetler, sünnet düğünleri, mezuniyet baloları gibi pek çok kutlama ve etkinlik için kadınları salonumuzda ağırlıyoruz.

Peki, neler yapıyoruz? Konuğumuzun isteklerine göre dilediği saç modelini ona fikirler verip yönlendirerek eksiksiz yapıyoruz. Sonrasında ise olmazsa olmaz bir görünüm tamamlayıcı olan makyaja geçiyoruz. Gün boyu kalıcı, doğal bir görünüm veren ve aynı zamanda yüz hatlarını vurgulayıp güzelliği ortaya çıkaran bir makyaj uyguluyoruz. Bu anlattıklarımızı en çok da güzel gelinlerimiz için yapıyor, onları en özel gün olan düğünlerine hazırlıyoruz.

İzmir Buca Hatice Kuaför olarak bize ulaşma isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.