Gözde Kuaför Bayraklı

E-posta Gönder

 • Bayraklı, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Gözde Kuaför Bayraklı Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Gözde Kuaför Bayraklı Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Gözde Kuaför Bayraklı Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Gözde Kuaför Bayraklı Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Gözde Kuaför Bayraklı Hakkında

Çok uzun yıllardır işimizi severek yaptığımız salonumuz Gözde Kuaför Bayraklı mevkiinde bulunuyor. Burada İzmir’in her bölgesinden kadı ağırlıyor, saça ve kişisel bakıma dair tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz. İşinin uzmanı ekibimizle; saç tasarımı, kesim, boya, makyaj, ombre, manikür ve pedikür gibi pek çok işlemi başarıyla uyguluyoruz.

Tüm bunlar haricinde yıl içerisinde çok sayıda gelini de salonumuzda ağırlıyoruz. Hayatlarının en özel gününe hazırlandıkları için onlara özek ilgi ve alaka gösteriyor, stresten uzak bir şekilde rahatça diledikleri görünüme kavuşmalarını sağlıyoruz. Hem makyaj hem de saç yapıyor, düğünleri için muhtemelen aylardır düşünüp hayalini kurdukları o muhteşem görünüme kavuşabilmeleri için her ne istiyorlarsa dikkatle uyguluyoruz. Kendilerine has sahip oldukları doğal güzellikleri ön plana çıkarmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bu hazırlık esnasında gelinimizin istekleri, kendi tarzı, gelinlik modeli, mevsim şartları ve düğün mekanı gibi konulara da dikkat ediyor, her bir detayın birbiriyle uyum halinde olması sağlıyoruz.

Saç tasarımında topuz, dağınık, örgü, açık, salaş, modern, klasik veya dilediği her modeli başarıyla uyguluyoruz. Karar verdiği kesin bir model varsa onun aynısını yapabiliyor, karar verememişse de en çok beğenilen güncel modellerimizden örneklerle fikirler veriyoruz. Görünümü tamamlayan en büyük detaylardan makyajda ise profesyonel bir işlem uyguluyor, en kaliteli ürünler ve yeni tekniklerle makyajı yapıyoruz. Doğal güzelliği ortaya çıkarıp yüz hatlarını vurgulamak için ten rengine göre renk ve ton seçiyoruz.

Hayatınızın en özel gününde en güzel halinizle sevdiklerinizin karşısına çıkmak, yıllar geçse dahi o günü fotoğraflara baktığınızda gülümseyerek hatırlamak istiyorsanız sizi salonumuza bekliyoruz. Hepsi ve daha fazlası için Gözde Kuaför Bayraklı İzmir’de sizi bekliyor, eğer bize ulaşmak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Fuat Edip Baksi, Adil Akçamlı Sk. no41/1, 35540 Bayraklı/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.