Ferdi Kuaför

E-posta Gönder

 • Konak, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Ferdi Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Ferdi Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ferdi Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ferdi Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Ferdi Kuaför Hakkında

Her detayıyla kusursuz olmasını istediğiniz o çok özel düğün gününüz yaklaşıyor. Böylesine özel bir gününüzde güzelliğinizi alanında uzman ellere teslim edip, en güzel halinizle davetlilerinizin karşısına çıkmak istiyorsanız sizi Ferdi Kuaför İzmir’e davet ediyoruz.

Salonumuzda müşteri memnuniyetini esas alarak kaliteli, profesyonel ve güler yüzlü hizmet veriyoruz. Bünyemizde çalışan eğitimli ve profesyonel kadromuz sayesinde dilediğiniz her kesim, renklendirme, şekillendirme ve makyaj uygulamasını başarılı bir şekilde uyguluyoruz. Alanımızla ilgili eğitimlere almaya devam ederek ve son trendleri yakından takip ederek de kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

İşimize karşı olan profesyonel duruşumuzun bir getirisi olarak salonumuzda kullandığımız ürünlerin kalitesi ve güvenilirliği konusunda oldukça seçici davranıyoruz. Salonumuzda kullandığımız kaliteli dünya markalarının ürünlerinin sayesinde yaptığımız her işlemde kusursuz sonuçlara ulaşıyoruz. Sektörümüzdeki son teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek, salonumuzda kullandığımız ekipmanları devamlı olarak yeniliyoruz.

Gelin saçınızı ve makyajınızı hazırlarken size rahat edeceğiniz bir ortam sunmaya özen gösteriyoruz. Her ihtiyacınızda size güler yüzlü hizmet sunarak kuaför hazırlıklarınızın düğün yorgunluğunuzu üzerinizden atacağınız keyifli bir aktivite haline gelmesini sağlıyoruz. Hazırlıklarınızın öncesinde sizin gelin saçınıza ve makyajınıza dair isteklerinizi ve görüşlerinizi öğreniyor, tarzınızı iyi bir şekilde analiz etmeye özen gösteriyoruz. En özel gününüzde her detayıyla sizi harika hissettirecek bir görüntüye ulaşmak için, sizin isteklerinizi tam olarak karşılamayı ve beklentilerinizin ötesine geçmeyi hedefliyoruz.

Özenle hazırladığımız güzelliğinizi düğün gününüz boyunca korumanız da bizim için çok önemli. BU nedenle kaliteli saç sabitleyicileri ve kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Siz de hayatınızın en özel gününde ışıl ışıl bir güzelliğe sahip olmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Ferdi Kuaför İzmir gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.