Ferdi Kuaför

E-posta Gönder

  • Konak, İzmir.

Ekiple Tanışın

Ferdi Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Ferdi Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Ferdi Kuaför Sık Sorulan Sorular

Ferdi Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Ferdi Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Ferdi Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Ferdi Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Ferdi Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Ferdi Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Ferdi Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ferdi Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Ferdi Kuaför Hakkında

Her detayıyla kusursuz olmasını istediğiniz o çok özel düğün gününüz yaklaşıyor. Böylesine özel bir gününüzde güzelliğinizi alanında uzman ellere teslim edip, en güzel halinizle davetlilerinizin karşısına çıkmak istiyorsanız sizi Ferdi Kuaför İzmir’e davet ediyoruz.

Salonumuzda müşteri memnuniyetini esas alarak kaliteli, profesyonel ve güler yüzlü hizmet veriyoruz. Bünyemizde çalışan eğitimli ve profesyonel kadromuz sayesinde dilediğiniz her kesim, renklendirme, şekillendirme ve makyaj uygulamasını başarılı bir şekilde uyguluyoruz. Alanımızla ilgili eğitimlere almaya devam ederek ve son trendleri yakından takip ederek de kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

İşimize karşı olan profesyonel duruşumuzun bir getirisi olarak salonumuzda kullandığımız ürünlerin kalitesi ve güvenilirliği konusunda oldukça seçici davranıyoruz. Salonumuzda kullandığımız kaliteli dünya markalarının ürünlerinin sayesinde yaptığımız her işlemde kusursuz sonuçlara ulaşıyoruz. Sektörümüzdeki son teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek, salonumuzda kullandığımız ekipmanları devamlı olarak yeniliyoruz.

Gelin saçınızı ve makyajınızı hazırlarken size rahat edeceğiniz bir ortam sunmaya özen gösteriyoruz. Her ihtiyacınızda size güler yüzlü hizmet sunarak kuaför hazırlıklarınızın düğün yorgunluğunuzu üzerinizden atacağınız keyifli bir aktivite haline gelmesini sağlıyoruz. Hazırlıklarınızın öncesinde sizin gelin saçınıza ve makyajınıza dair isteklerinizi ve görüşlerinizi öğreniyor, tarzınızı iyi bir şekilde analiz etmeye özen gösteriyoruz. En özel gününüzde her detayıyla sizi harika hissettirecek bir görüntüye ulaşmak için, sizin isteklerinizi tam olarak karşılamayı ve beklentilerinizin ötesine geçmeyi hedefliyoruz.

Özenle hazırladığımız güzelliğinizi düğün gününüz boyunca korumanız da bizim için çok önemli. BU nedenle kaliteli saç sabitleyicileri ve kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Siz de hayatınızın en özel gününde ışıl ışıl bir güzelliğe sahip olmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Ferdi Kuaför İzmir gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.