Eren Eryılmaz Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Eren Eryılmaz Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Eren Eryılmaz Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Eren Eryılmaz Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Eren Eryılmaz Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Eren Eryılmaz Kuaför Hakkında

Düğününüz için almak istediğiniz saç ve makyaj hizmeti için hepinizi Kuaför Eren Eryılmaz’a davet ediyoruz. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak için hassasiyetle çalışıyor, en mutlu günlerinizde hayatınızda güzel bir iz bırakmak için sabırsızlanıyoruz!

İzmir’in Buca ilçesinde faaliyet göstermeye başladıktan kısa bir süre içinde kalitemizi ve adımızı duyurmaya başladık. İşimizi iyi yapmak için işimizi sevmemiz gerektiğini düşünüyoruz. Biz işimizi severek yapıyor, gelin adaylarımızı salonumuzda güler yüzlü bir şekilde ağırlıyoruz. Kendimizi sürekli geliştiriyor, sektörü ve en yeni trendleri yakından takip ediyoruz. Bu sayede de çeşitli röportajlardan davet alıyor, başarımızı herkese daha hızlı bir şekilde yayıyoruz. Buca kuaförleri arasında lider konumda bulunmak için hep daha iyiyi hedefliyoruz.

Saç ve makyaj konusunda aldığımız eğitimler, sahip olduğumuz bilgi birikimleri ve tecrübeler sayesinde gelin adaylarımızın hayal ettiği, istediği ve beklediği ne varsa sunuyoruz.

Kuaför Eren Eryılmaz ile değişimden korkmayın! Eğer düğününüzde kendi tarzınızı ve zevkinizi yansıtmak istiyorsanız bunun için en doğru yerdesiniz. Saçınız için kişiye özel renk tasarımları konusunda eşsiz imkanlar sunuyoruz. Aynı zamanda ombre konusundaki uzmanlığımızı en iyi şekilde kullanabiliyor, saçınızın rengini, uzunluğunu ve makyajınızı da ön planda tutup en uygun görünümü kazandırıyoruz. Bunun yanı sıra mikro – boncuk kaynak, röfle, perma, gölge, fön, gelin topuzu, örgü modelleri ve daha pek çok saç işlemlerini de gelin adaylarımızla buluşturuyoruz.

Makyajınızı belirlerken saçınız ile uyumlu olmasına dikkat ediyoruz. Tepeden tırnağa kusursuz görünmenizi amaçlıyor, salonumuzdan her konuda memnun bir şekilde ayrılmanızı hedefliyoruz. Önce cildinizi pürüzsüz hale getirmek için kalite ve sağlık onaylı kremlerimizi kullanıyoruz. Böylelikle yüzünüz daha canlı gözükürken makyajın da kalıcılığı artmış oluyor.

Eğer daha fazla bilgi almak ve gelin saçınızın ve makyajınızın ortalama maliyetini öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Vali Rahmi Bey Mah. 313 Sok. No:95 Fil Heykeli Arkası Şirinyer-Buca/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Eren Eryılmaz Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.