Emir Can Çınar Kuaför

E-posta Gönder

 • Seferihisar, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Emir Can Çınar Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Emir Can Çınar Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Emir Can Çınar Kuaför Özellikler

 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Emir Can Çınar Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Emir Can Çınar Kuaför Hakkında

Düğün gününüzde yenilenmiş ve nefes kesici bir güzellikle davetlilerinizin karşısına çıkmayı istiyorsanız sizi Emir Can Çınar Kuaför’e davet ediyoruz.

Biz Emir Can Çınar Kuaför olarak düğün gününüzde size her anlamda profesyonel, kaliteli ve güvenilir hizmet veriyoruz. Salonumuzda çalışmakta olan her bir ekip üyemiz alanında uzman ve eğitim almış üyelerden oluşuyor. Profesyonelliğimizin bir getirisi olarak da salonumuzda kullandığımız her üründe oldukça seçici davranıyoruz. Salonumuzda sadece en güvendiğimiz dünya markalarının ürünlerini kullanıyoruz. Profesyonel dokunuşlarla ve seçkin markaların kaliteli ürünleriyle yaptığımız her işlemden en iyi sonuçları alabiliyoruz.

Gelin saçınız ve makyajınız için hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin isteklerinizi ve zevklerinizi detaylarıyla öğreniyoruz. Hazırlıklarınız boyunca edindiğimiz bu bilgiler doğrultusunda hareket ediyoruz. Bu sayede aynada oluşan son görüntünün her detayıyla sizi mutlu etmesini sağlıyoruz.

Gelin hazırlıklarınızı yaparken yüz hatlarınız, gelinlik modeliniz, düğün mekanınız, tarzınız, düğün konseptiniz gibi pek çok farklı faktörü iyi bir şekilde analiz ediyoruz. Sizi en güzel görüntüye ulaştıracak gelin saçına ve makyajına sizin istekleriniz doğrultusunda karar veriyoruz.

İyi bir makyajın sırrı iyi temizlenmiş bir cilttir. Düğün hazırlıklarınıza geçmeden önce profesyonel cilt bakım uygulamalarıyla düğün gününüzde ışıl ışıl bir cilde sahip olmanızı sağlıyoruz. Cildinizi ölü derilerden, porlardan ve tıkalı gözeneklerden kurtararak gelin makyajınızın da yüzünüzde daha pürüzsüz duruyor.

Salonumuzda kaş pudralama, kirpik lifting, 3d kirpik gibi profesyonel uygulamalar da yapabiliyoruz. Bu uygulamalar sayesinde düğün gününüzde daha çarpıcı bakışlara sahip olmanızı sağlıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Emir Can Çınar Kuaför İzmir gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz profesyonel dokunuşlarımızla düğün gününüzde sizi yenilenmiş ve harika bir güzelliğe ulaştırmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Camikebir Mah. Atatürk Cad. Çelikoğlu Apt. No:36 D.1 Seferihisar İzmir Seferihisar, İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.