Elif Tanburacı Make-up Artist

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Elif Tanburacı Make-up Artist Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Elif Tanburacı Make-up Artist Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Elif Tanburacı Make-up Artist Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Elif Tanburacı Make-up Artist Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik, Düğün gruplarına hizmet

Elif Tanburacı Make-up Artist Hakkında

Hayatınızın en özel gününde, bembeyaz gelinliğinizin içinde bir prenses gibi süzülürken, harika bir makyajı taşımak ister misiniz? Cevabınız “evet” ise size bir önerimiz var: Elif Tanburacı Make Up Artist! Küçük yaşlardan itibaren başlamış olan makyaj sevdam, zamanla mesleğim haline geldi. Şimdilerde ise, fazlasıyla keyif alarak yaptığım işimde, misafirlerimin yüzündeki mutluluğu görmekten büyük keyif alıyorum. En değerli günlerinize sizi, kusursuz bir şekilde hazırlıyorum!

Gelin makyajınız için öncelikle, sohbet ediyoruz. Hayalinizde nasıl bir makyajın olduğunu bana anlatmanızı istiyorum. Bunu öğrendikten sonra, bir prova tarihi belirliyoruz. Düğününüzden önce yaptığımız bu prova sayesinde, düğün gününüzde nasıl görüneceğinizi, önceden deneyimleme şansı elde ediyorsunuz.

Prova günü geldiğinde öncelikle, cildinizi makyaja hazırlıyoruz. Yüzünüzü güzelce temizleyip nemlendirdikten sonra, başlayabiliriz. Cilt bakımınızda her zaman cilt tipinize uygun ürünler ve dünyaca ünlü markaları tercih ediyorum. Böylece, cilt sağlığınızı da korumuş oluyorum. Uygun bir bazla birlikte, makyajınızın kalıcılığını artırmak için ilk adımı atıyorum. Sonrasında, cilt renginize uygun bir fondöten ve kapatıcı yardımıyla, pürüzsüz bir ten makyajı yapıyorum.

Ten makyajınızı tamamlayınca sıra, yüz hatlarını belirgin hale getirmeye geliyor. Bunun için de bronzer ve highlighterdan yardım alıyorum. Ardından, göz makyajınıza geçiyorum. Gözlerinizdeki ışıltıyı yansıtmak için, göz renginize uygun tonlarda buğulu bir göz makyajı yapıyorum. Etkileyici bakışlara sahip olmanız için de takma kirpik ekliyorum. Son olarak, tüm görünüme uyacak renk tonunda bir ruj seçimiyle, makyajınızı tamamlıyorum. Özel sabitleyici spreylerle de daha kalıcı hale getiriyorum.

Düğün gününde, provadakinin aynısı olacak şekilde makyajınızı yapıyorum ve en özel gününüz için hazır oluyorsunuz.

Gelin makyajı fiyat bilgisini edinmek için bize ulaşın! Bizimle iletişime geçmek için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan formu doldurmanız yeterli olacaktır!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.