Dilek Yılmaz Kuaför

E-posta Gönder

  • Çiğli, İzmir.

Ekiple Tanışın

Dilek Yılmaz Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Dilek Yılmaz Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Dilek Yılmaz Kuaför Sık Sorulan Sorular

Dilek Yılmaz Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Dilek Yılmaz Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Dilek Yılmaz Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Dilek Yılmaz Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Dilek Yılmaz Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Dilek Yılmaz Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Dilek Yılmaz Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Dilek Yılmaz Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Dilek Yılmaz Kuaför Hakkında

Dilek Yılmaz Kuaför salonumuzda siz değerli misafirlerimiz için; ombre, topuz modelleri, kaş dizaynı, porselen makyaj, perma, manikür, pedikür, gelin saçı ve makyajı gibi uygulamalar yapıyoruz. Size kusursuz bir hizmet verebilmek için, deneyimli ekibimizle birlikte elimizden geleni yapıyoruz. Fikirlerinizi fazlasıyla önemsiyoruz ve beklentilerinize yanıt verebilmek için her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Özel gün saç ve makyajlarına ayrıca önem veriyoruz. Özellikle düğün gününüz bizim için çok önemli. Bu eşsiz günde, her şeyin istediğiniz gibi olması için elimizden geleni yapıyoruz. Bembeyaz gelinliğinizin içinde prensesler gibi hissetmeniz adına, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Şimdi dilerseniz hizmetlerimiz hakkında size detaylı bilgi verelim.

En güzel gününüzde en iyi halinizle sevdiğiniz kişinin karşısına çıkmanız için öncelikle, ne düşlediğinizi soruyoruz. Yeni hayatınızın ilk günü için elbette, zihninizde bir fikir oluşmuştur. Bu fikir üzerinden planımızı oluşturuyoruz. Size en çok yakışacak ve tarzınızı yansıtacak saç modeline birlikte karar veriyoruz. Bu kararı verirken; düğün konseptinizi, düğün mekanınızı ve gelinliğinizin detaylarını da göz önünde bulunduruyoruz. Ayrıca, tesettürlü gelinlerimiz için de türban tasarımı imkanımız mevcut. Tercihlerinize göre bir bağlama şekli uyguluyoruz ve bunu en güzel aksesuarlarla süslüyoruz.

Makyajınız için, zarif güzelliğinizi ortaya çıkaracak renkleri tercih ediyoruz. Genellikle pastel renkler seçerek yaptığımız makyajı dilerseniz, renkli tonlarla da canlandırabiliriz. Tamamen sizin tercihinize göre hareket ediyoruz. Makyajınız bittiğinde ise, daha kalıcı olması için, özel sabitleyici spreyler kullanıyoruz.

İzmir kuaför salonları arasında, ayrıcalıklı hizmet anlayışımız ve kişiye özel ilgimizle birlikte farkımızı korumaya devam ediyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bu güzel günde kendinizi bize emanet etmek isterseniz, sayfanın hemen yanında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.