Dilara Kuaför

E-posta Gönder

 • Bayraklı, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Dilara Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Dilara Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Dilara Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Dilara Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Dilara Kuaför Hakkında

Bayraklı’da müşterilerimize Dilara Kuaför Salonu’nun kapılarını açtığımız ilk günden beri, kaliteden ödün vermiyoruz. Kalite kadar hijyene de dikkat ediyor, bu sayede cilt sağlığınızı koruyoruz. Güler yüzlü, sıcak ve samimi hizmet anlayışı ile birleşen profesyonelliğimiz sayesinde bölgede tercih edilen bir güzellik salonu markası haline geliyoruz. Yaptığımız makyaj uygulamaları ve saç tasarımlarıyla gelin adayları için de vazgeçilmez adres oluyoruz. Dilerseniz, gelin adaylarına sunduğumuz hizmetten daha detaylı olarak söz edelim:

Dilara Kuaför Bayraklı’da her detayı konuşmak için heyecanla sizi bekliyoruz. Zamanınızın değerli olduğunu biliyor, bu yüzden hiç vakit kaybetmeden ön görüşmeleri düzenliyoruz. Tarzınızı keşfediyor, istediğiniz saç modeli özelinde konuşuyor, gelinlik modeli ve düğün konsepti seçimlerinizi de bilmek istiyoruz. Çünkü bu gece her şey uyumlu bir şıklıkla ahenk içerisinde olmalı. Biz de hayal ettiğiniz saç modelini gelinlik yaka kesimi, aksesuarlar ve duvak ile uyumlu hale getiriyoruz. Saç aksesuarları kullanımında son derece profesyonel olan ekibimizle çiçekli, taşlı ve özel tasarım taçlar için doğru uygulamaları yapıyoruz. Duvak boyuna göre saçınızın dağınık veya toplu olması konusunda yol gösterici oluyoruz. Gelin adaylarımızın türban tasarımı için de uzmanlıkla çalışıyoruz. Birbirinden özel türban tasarımları ve duvaklarla hazırlıklarımızı tamamlıyoruz.

Makyajınızı soracak olursanız, kaş ve kirpik uygulamalarıyla belirgin bir yüz simetrisine sahip olmanızı sağlıyoruz. Güzelliğinizi ortaya çıkaracak renk tonlarını teninize göre seçiyoruz. Saç veya türban modelinizle uyumlu bir tarz ile makyajınızı tamamlıyoruz. Size özel düğün gününde yakınlarınız ve ailenizin de hazırlıkları salonumuzda yapabiliyoruz. Bunun için yeterli ekibimiz ve süreç yönetimi yeteneklerimiz var.

Siz de Dilara Kuaför iletişim formunu doldurarak ekibimizle tanışmaya ne dersiniz? Gelin saçı tasarımı ve makyaj konusunda Bayraklı kuaför salonları arasından bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.