Deniz Kuaför

E-posta Gönder

 • Buca, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Deniz Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Deniz Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Deniz Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Deniz Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Cilt bakımı, Takma kirpik

Deniz Kuaför Hakkında

İzmir’de evlenecek olan gelin adayları saç ve makyajları için Deniz Kuaför’ü tercih ediyorlar! Düğün günü yaşanan stres ve paniği kontrol altında tutan profesyonelliği, tecrübesi ve yaratıcı bakış açısı bugüne en iyi şekilde hazırlanmanızı sağlıyor.

Buca kuaförleri arasında adımızı kısa sürede duyurmak ve gelin adaylarının ilk tercihleri arasında yer almak için kendimizi ilk günden beri geliştiriyoruz. Modayı yakından takip ediyor, en yeni trendler ve son yıllarda sıkça tercih edilen saç ve makyaj modellerini salonumuzda uyguluyoruz. Böylelikle bizi tercih eden herkesin de hayallerine erişme imkanına sahip oluyoruz.

Saç bakım, kesim, boya ve diğer tüm işlemlerde aldığımız eğitimler, bilgi birikimleri ve deneyimlerimizi kullanmadan önce gelin adaylarımızı yakından tanımayı amaçlıyoruz. Stillerini, beğenilerini ve nasıl bir gelin olmak istediklerini öğrendikten sonra bu hayallerini gerçeğe dönüştürmek için çalışmalara başlıyoruz. Sade ya da gösterişli, geleneksel ya da modern pek çok saç ve makyaj modelini seçenek olarak sunuyoruz. İstediğinizi seçebilirsiniz!

Düğün gününüzde sizi yalnız bırakmak istemeyen yakınlarınızı da salonumuzda ağırlayabiliyoruz. Kusursuz görünmek isteyen herkese kapımız açık! Gün boyunca çeşitli ikramlar ile memnuniyetinizi sağlıyor, konforlu koltuklarımızda sizi güzel bir şekilde ağırlıyoruz.

Aynı zamanda bir güzellik salonu olarak da faaliyet gösteriyoruz. Bu yüzden saç ve makyaj dışında gelin adaylarımıza pek çok işlem de sunuyoruz. Lazer epilasyon, manikür, pedikür ve takma kirpik gibi birçok konuda profesyonel bir destek sağlıyoruz. Bu uygulamalardan yararlanmak istiyorsanız uzun vadede daha verimli olacağını düşündüğümüz için düğün tarihinizden en az 1 ay önce bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz. Yapacağımız seanslar ve kontroller ile en iyi hizmeti almanızı sağlayacağız.

Güzelliğinizi keşfetmek ve ortaya çıkarmak için biz hazırız! Eğer imkanlarımızdan yararlanmak veya hakkımızda daha çok şey öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.