By Mehmet Hair Expert

E-posta Gönder

 • Balçova, İzmir.

Ekiple Tanışın

 • Firma Ortağı

By Mehmet Hair Expert Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

By Mehmet Hair Expert Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

By Mehmet Hair Expert Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

By Mehmet Hair Expert Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

By Mehmet Hair Expert Hakkında

Belki de yıllardır beklediğiniz düğün gününüz yaklaşırken, davetlilerinizin karşısına göz kamaştıran bir güzellikle çıkıp tüm hayran bakışları üzerinize toplamak istiyorsanız sizi By Mehmet Kuaför Balçova’ya davet ediyoruz.

Salonumuzda güzelliğe dair her işlemde size kaliteli ve profesyonel hizmet sunuyoruz. Düğün hazırlıklarının ne kadar telaşlı olabileceğini biliyoruz. Bunun için öncelikle salonumuzda size düğün hazırlıklarınızın yorgunluğunu üzerinizden atabileceğiniz rahat ve samimi bir ortam yaratıyoruz. Sizin ve sevdiklerinizin her ihtiyacında güler yüzlü hizmet sunuyoruz.

Sektöre adımımızı attığımız ilk günden bu yana en kaliteli hizmeti sizlere sunmak için özenle çalışıyoruz. Salonumuzda çalışan her bir ekip arkadaşımız alanında eğitim almış, profesyonel kişilerden oluşuyor. Bu ekibimizle sektöre fark yaratan hizmetlerimizle yeni bir soluk katmak ve kendimizi daima bir adım ileri taşımak için durmaksınız çalışıyoruz. Alanımızla ilgili çeşitli eğitimler almaya devam ediyor, sektördeki son trendleri yakından takip ediyor ve güzellik alanındaki son teknolojik gelişmelere iyi bir şekilde adapte olarak kullandığımız ekipmanları yeniliyoruz.

Gelin saçınızı ve makyajınızı hazırlarken öncelikle sizin isteklerinizi eksiksiz bir şekilde karşılayıp, hayalinizdeki görüntüyü gerçeğe dönüştürmeyi hedefliyoruz. Bunun için hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin isteklerinizi ve görüşlerinizi detaylarıyla öğreniyoruz. Profesyonel bakış açımızla yüz şeklinizi, gelinlik modelinizi, düğün mekanınızı ve daha birçok faktörü göz önünde bulundurarak size en uygun gelin saçı ve makyajı konusunda tüyolar da verebiliyoruz.

Düğün gününüzde daha uzun saçlara sahip olmak istiyorsanız çok doğal görünümlü mikro kaynak uygulaması yapabiliyoruz. Salonumuzda ayrıca microblading, ipek kirpik, dudak gençleştirme gibi profesyonel hizmetler de sunuyoruz.

Siz de profesyonel ellerde özenle hazırlanmış kusursuz güzelliğinizle mutluluğa “evet” demek istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, By Mehmet Hair Expert İzmir gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.