Burcu Yılmaz Beauty

E-posta Gönder

 • Konak, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Burcu Yılmaz Beauty Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Burcu Yılmaz Beauty Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Burcu Yılmaz Beauty Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Burcu Yılmaz Beauty Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Burcu Yılmaz Beauty Hakkında

İzmir’de kendi ismimi taşıyan Burcu Yılmaz Beauty markasıyla uzun zamandır freelance olarak çalışıyorum. Özel gün makyajı, microblading, kalıcı eyeliner ve lifting hizmeti almak isteyenlere yardımcı oluyorum. Düğününde güzelleşmek ve hayallerinizin gelini olmak istiyorsanız sizinle çalışmaktan mutluluk duyacağımı bilmenizi isterim.

Düğünlerin gelinlerin hayatında çok önemli ve özel bir yeri olduğunu biliyorum. Bugüne kadar edindiğim tecrübeler doğrultusunda sizin isteklerinize uygun şekilde hizmet veriyorum. Kaliteli markalardan oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahibim. Böylelikle makyaj uygulamaları esnasında hem cildinizi koruyor hem de makyajın uzun süre bozulmadan yüzünüzde kalmasını sağlıyorum.

Özel günlerinizde makyaj hizmeti almak için bana ulaştığınızda sizinle ilk tanışmamızı gerçekleştiriyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi, cilt yapınızı, tarzınızı, yüzünüze ve bakışlarınıza gidecek renk tonları ayrıntılarıyla konuşuyoruz. Sizinle tanışıncaya kadar geçen zaman zarfında yaptığım işlerden örnekler göstererek aklınızda çalışmalarıma ve yeteneğime dair bir fikir oluşmasını sağlıyorum. Makyajı nasıl yaptığımdan, dikkat ettiğim ve önem verdiğim konulardan tüm detaylarıyla bahsediyorum. Yüzünüze yapacağım uygulamaları anlatıyorum.

Cilt yapınıza uygun makyaj bazını kullanarak sizi kusursuz bir görünüme ulaştıracak ilk adımı atıyorum. Ten renginize gidecek fondöteni bularak uyguluyorum. Çalışmalarım esnasında iki farklı rengi karıştırarak da size uygun bir renk ortaya da çıkarabiliyorum. Göz yapınıza uygun şekilde eyeliner çekiyorum. Gözünüze takma kirpik takarak bakışlarınızı etkileyici kılıyorum. Kontur işlemiyle elmacık kemiklerinizi ve yüz hatlarınızı belirginleştiriyorum. Burnunuzun üstü, çeneniz, göz pınarlarınız ve alnınıza aydınlatıcı uyguluyorum. Sade ama bir o kadar da göz kamaştırıcı görünmenizi sağlıyorum. Makyaj sabitleyici sprey de sıkarak uzun süre makyajın yüzünüzde kalmasını sağlıyorum.

Siz de İzmir makyaj sanatçıları arasında yer alan markamın şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.