Birsen Kuaför

E-posta Gönder

 • Buca, İzmir.

Ekiple Tanışın

Birsen Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Birsen Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Birsen Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Birsen Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Birsen Kuaför Hakkında

25 yılı aşkın bir süredir güzellik sektöründe faaliyet gösteriyoruz ve bunca yıla rağmen hala ilk günkü heyecanımızı da koruyoruz. Uzun yıllardır işlettiğimiz salonumuzda da seneler içerisinde kazandığımız tecrübe ve edindiğimiz deneyimlerle, bu heyecanı birleştirerek çalışıyoruz. İzmir’in en merkezi ve büyük ilçelerinden Buca’da yer alan salonumuz Birsen Kuaför Akıncılar semtinde bulunuyor. Yol, üzerinde, kolay ulaşımlı ve gün ışığı alan ferah salonumuzda semtimiz başta olmak üzere Buca’nın pek çok yerinden konuğumuzu ağırlıyoruz. Her zaman işimizi severek yapıp güler yüzlülükle konuklarımızı ağırlamakla farkımızı ortaya koyuyoruz.

Salonda 6 kişilik bir ekip olarak çalışıyor, her birimizin kendi uzmanlık alanlarında işini yapmasını sağlıyoruz. Bu sayede tüm uygulamalarımızda mükemmelliği yakalayabiliyoruz ve bunu desteklemek için de her zaman kaliteli ekipman ve sevilen markaların ürünlerini kullanıyoruz. Bir kuaförden beklenebilecek çoğu hizmeti bünyemizde bulunduruyor, eskiden beri süregelen işlemlerin yanı sıra günümüzde ortaya çıkanlarını da kısa sürede öğrenerek hizmetlerimize dahil ediyoruz. Örnek verecek olursak; kesim ve her tür saç tasarımı, boya ve renklendirme, ombre, röfle, balyaj, profesyonel makyaj, kontür uygulaması ile kaş tasarımı, manikür ve pedikür gibi işlemleri sayabiliriz.

Birsen Kuaför ailesi olarak özel gün ve geceler için de çokça tercih ediliyor, gelinler başta olmak üzere 7’den 70’e her kadının saç ve makyajlarını yaparak hazırlanmalarını sağlıyoruz. Düğün, nişan merasimi ve kına geceleri gibi tekrarı olmayan ve çiftler için büyük önem arz eden günlerde gelinlerimize ilgi ve özverimizi eksik etmiyoruz. Onlara hayal ettikleri görünümü kazandırmak için düğün konseptleri ve gelinlik modelleri de dahil olmak üzere her detaya dikkat ederek saç tasarımıyla makyajlarını yapıyoruz.

Benzersiz bir gelin olabilmeniz için Birsen Kuaför Buca’da sizi bekliyor, yandaki formu hemen doldurup daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.