Ali & Coşkun Saç Tasarım

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Ali & Coşkun Saç Tasarım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Ali & Coşkun Saç Tasarım Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ali & Coşkun Saç Tasarım Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ali & Coşkun Saç Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Ali & Coşkun Saç Tasarım Hakkında

Ali Coşkun Kuaför İzmir ailesi olarak salonumuzda siz değerli misafirlerimiz için; ombre, sombre, kişiye özel renklendirme, profesyonel saç bakımı ve makyaj, manikür, kalıcı oje, protez tırnak, gelin saçı ve makyajı gibi uygulamalar yapıyoruz. Büyük bir titizlikle çalıştığımız kuaför salonumuzda, deneyimli bir ekiple birlikte siz değerli misafirlerimizi ağırlıyoruz. Beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılamak ve güzelliğinize güzellik katmak için, sabırsızlıkla bekliyoruz!

Özel günlerinizde veya kendinizi özel hissetmek istediğiniz günlerde, salonumuza gelip, ayrıcalıklı hizmetimizin tadını çıkarabilirsiniz. Hayatınızdaki en önemli gün için de sizi kusursuz bir şekilde hazırladığımızı belirtmek isteriz. Tarzınıza en çok uyacak ve size en çok yakışacak saç ve makyaj uygulamaları yapıyoruz ve düğününüzde adeta bir prenses gibi görünmenizi sağlıyoruz! Müstakbel eşinizin ve sevdiklerinizin karşısına, en iyi halinizle çıkmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

Gelin saçı ve makyajınız için öncelikle, nasıl bir gelin görünümü hayal ettiğinizi öğreniyoruz. Düğün konseptinizi, düğün mekanınızı ve gelinliğinizin detaylarını göz önüne alarak, saç modelinize birlikte karar veriyoruz. Saçlarınızın kısa veya uzun, kıvırcık ya da düz olması fark etmeksizin, kusursuz olarak şekillendirebiliyoruz. Ardından, güzelliğinize güzellik katacak makyajınıza geçiyoruz.

Makyajınız için genellikle, doğal tonları kullanmayı tercih ediyoruz. Pürüzsüz bir ten makyajının ardından, yüz hatlarınızı daha belirgin hale getirmek için kontür uyguluyoruz. Sonrasında, gözlerinizdeki ışıltıyı yansıtmak ve derin bakışlara sahip olmanızı sağlamak için buğulu göz makyajı yaratıyoruz. Son olarak da tüm görünüme uyacak renk tonunda bir rujla, makyajınızı tamamlıyoruz.

İzmir kuaför salonları arasında, ayrıcalıklı hizmetimiz ve kişiye özel ilgimizle birlikte, adımızdan söz ettirmeye devam ediyoruz. Siz de bu imkanlardan yararlanmak ve bizimle çalışmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan formu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

 • Adres:

  Sakarya Caddesi No:4/1-A Özkanlar-Bayraklı

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ali & Coşkun Saç Tasarım Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.