İlker Öz Kuaför

E-posta Gönder

 • Fatih, İstanbul.

Ekiple Tanışın

İlker Öz Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

İlker Öz Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

İlker Öz Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

İlker Öz Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

İlker Öz Kuaför Hakkında

Hayatınızın en özel gününde kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkaracak gelin saçınızın ve makyajınızın profesyonel ellerde özenle hazırlanması oldukça önemlidir. Bu nedenle llker Öz Kuaför İstanbul gelin saçı ve makyajı konusunda profesyonel ekibiyle beraber size kaliteli bir hizmet sunuyor.

Her biri alanında eğitim almış ve insan ilişkilerinde başarılı kişilerden oluşan ekibimizle size her zaman en iyi hizmeti vermek için durmaksızın çalışıyoruz. Düzenli olarak eğitimlere katılarak ve sektörümüzdeki son trendleri yakından takip ederek kendimizi geliştiriyoruz. Böylece son moda saç saç kesimlerini, renklendirmeleri ve makyaj uygulamalarını başarılı bir şekilde uygulayabiliyoruz.

Düğün gününüzde her şeyin en iyisi olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle gelin saçınızı ve makyajınızı hazırlarken büyük bir titizlikle çalışıyoruz. Hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm isteklerinizi, zevklerinizi ve görüşlerinizi detaylarıyla öğreniyoruz. Hazırlıklarınız boyunca sizden edindiğimiz bu değerli bilgiler doğrultusunda hareket ederek, tam olarak sizi mutlu edecek bir görüntüye ulaşabiliyoruz. Dilerseniz profesyonel bir bakış açısıyla yüz şeklinizi, gelinlik modelinizi, düğün mekanınızı göz önünde bulundurarak size en uygun saç ve makyaj tasarımları konusunda yardımcı oluyoruz.

Size en uygun saç ve makyaj tasarımını belirledikten sonra hazırlıklarınıza başlıyoruz. Hazırlıklarınız boyunca uyguladığımız her işlemden beklediğimiz sonuçları alabilmek için, kullandığımız ürünlerin güvenilirliği ve kalitesi konusunda oldukça seçici davranıyoruz. Salonumuzda kullandığımız en seçkin markaların kaliteli ürünleri sayesinde güzelliğiniz için uyguladığımız her işlemde muhteşem sonuçlara ulaşıyoruz. Saçlarınıza uyguladığımız işlemlerde de olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz.

Siz de düğün gününüzde İlker Öz Kuaför’ün fark yaratan hizmetleriyle sıra dışı bir güzelliğe ulaşmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, İlker Öz Fatih kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Akşemsettin Mah. Cengiz Topel Cad.Köprülü Sok.No:19 İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.