Adem Güzel Kuaför

E-posta Gönder

 • Beykoz, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Adem Güzel Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Adem Güzel Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Adem Güzel Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Adem Güzel Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Adem Güzel Kuaför Hakkında

Sevdiğinizle bir ömür mutluluğa “evet” diyeceğiniz düğün gününüzde her detayın kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle Adem Güzel Kuaför olarak düğün gününüzde size her anlamda profesyonel ve kaliteli hizmet sunarak kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz.

Gelin saçı ve makyajı konusunda oldukça tecrübeli bir ekiple çalışıyoruz. Bu tecrübeli ekibimizle düğün hazırlıklarınızda içinde bulunduğunuz tatlı telaşları anlıyor, size rahat edeceğiniz samimi bir ortam yaratıyoruz. Düğün gününüzde size ve sevdiklerinize güler yüzlü hizmet sunuyor, her ihtiyacınızda bir bakış uzağınızda oluyoruz.

Bünyemizde çalışan her bir ekip üyemiz alanında uzman ve profesyonel kişilerden oluşuyor. Bu profesyonel ekibimizle size her zaman en iyi hizmeti sunabilmek için durmaksınız çalışıyor, kendimizi daima bir adım ileri taşımayı hedefliyoruz. Alanımızla ilgili eğitimler alıyor, sektörümüzdeki son yenilikleri yakından takip ediyoruz. Salonumuzda kullandığımız ürünler konusunda da size her zaman en kaliteli hizmeti sunmak için oldukça titiz davranıyoruz. Sadece en kaliteli dünya markalarının ürünleri ile çalışmaya özen gösteriyoruz.

Düğün gününüzde her detayın içinize sinmesini amaçlıyoruz. Bunun için hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm isteklerinizi detaylarıyla öğreniyoruz. Hazırlıklarınızın her aşamasında sizin isteklerinizi eksiksiz bir şekilde karşılayıp, beklentilerinizin ötesine geçmek için bu bilgiler ışığında hareket etmeye özen gösteriyoruz.

Salonumuzda profesyonel kalıcı makyaj hizmeti de sunuyoruz. Düğün gününüzde daha çarpıcı bakışlara sahip olmak isterseniz 6d kıl tekniği ile daha dolgun kaşlara sahip olmanızı sağlıyoruz. Microblading ve kirpik lifting uygulamalarımızla düğün gününüzde bakışlarınıza anlam katıyoruz.

Siz de de düğün gününüzde profesyonel ellerde hazırlanmış bir saç ve makyajla muhteşem bir güzelliğe ulaşmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Adem Güzel Kuaför İstanbul gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.