Evlilik Teklifi İzmir

Yalın Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Yalın Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Yalın Organizasyon Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta

Yalın Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Evet

Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet

Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Evet

Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Alkol servisiniz var mı?

Evet

İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?

Evet

Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Evet

Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Organizasyon

Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz?

Kumsal

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

Söz

Yalın Organizasyon Hakkında

Yalın Organizasyon olarak İzmir’de hizmet veriyor ve pek çok çifte en mutlu anlarında eşlik ediyoruz. Siz de rüyalarınızın gerçeğe dönüşmesini istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Evlilik teklifi organizasyonlarından doğum günlerine kadar pek çok kategoride hizmet veriyoruz. Tecrübelerimizle size yol gösteriyor, istediğiniz organizasyonu tıpkı hayallerinizdeki gibi tasarlıyoruz. Çeşme ve Foça’da kumsal konseptleri ağırlıklı olarak hizmet veriyor olsak da farklı bir mekanlarda hizmet almak isterseniz size yardımcı oluyoruz. İster bir mekanda isterseniz de doğa ortamında istediğiniz gibi bir evlilik teklifi anı yaşatıyoruz.

Önceliğimiz her zaman sizi memnun etmek. Bu nedenle de evlilik teklifinizin nasıl olmasını istiyorsanız, tam olarak size onu sağlıyoruz. Ön görüşme yaparak taleplerinizi öğreniyoruz. Yaptığımız çalışmalardan ve hizmet içeriklerimizden bahsediyoruz. Eğer aklınızda bir konsept yoksa bizden fikir alabilirsiniz. Tarzınıza en uygun evlilik teklifi ortamını sizin için A’dan Z’ye tüm detaylarıyla planlıyor ve başarıyla uyguluyoruz. Mutluluğunuzu ölümsüzleştirecek fotoğraf ve video çekimleri yapıyor, eğer yanınızda bellek getirirseniz size hemen görselleri teslim ediyoruz.

Çiftlerle konuşmak, onların heyecanlarına eşlik etmek bizim için paha biçilemez bir duygu. Sizin ilk kez yaşayacağınız bu anı en kusursuz biçimde oluşturmak için çalışıyoruz. En büyük referansımız ise çalışmalarımızdan memnun olan çiftlerimiz. Bize tüm isteklerinizi rahatlıkla iletebilirsiniz. LED ışıkı yazılardan şeker hamurundan pastalara, yer volkanlarından kırmızı halıya kadar pek çok aksesuarı bünyemizde bulunduruyoruz. Ailece organizasyon sektörüne gönül vermiş bir firmayız. Aşkın olduğu her yerde varız!

İzmir evlenme teklifi organizasyon firmaları arasında gerek çalışmalarımız gerek de müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışımızla öne çıkıyoruz. Siz de beklentilerinizi karşılayacak bir firma arıyorsanız, bir an önce bizimle tanışmalısınız. Bizimle iletişime geçmek için tek yapmanız gereken sayfada yer alan bilgi formunu doldurmak ve hemen ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

İletişim

  • Adres::

    Karşıyaka, İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.