Yalın Organizasyon

E-posta Gönder

 • Karşıyaka, İzmir.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Yalın Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  2.500 TL'den az

Yalın Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Yalın Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Paket seçenekleriniz var mı?

  Evet


 • Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

  Evet


 • Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

  Evet


 • Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

  Evet

Tüm Sorular

Yalın Organizasyon Hakkında

Yalın Organizasyon olarak İzmir’de hizmet veriyor ve pek çok çifte en mutlu anlarında eşlik ediyoruz. Siz de rüyalarınızın gerçeğe dönüşmesini istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Evlilik teklifi organizasyonlarından doğum günlerine kadar pek çok kategoride hizmet veriyoruz. Tecrübelerimizle size yol gösteriyor, istediğiniz organizasyonu tıpkı hayallerinizdeki gibi tasarlıyoruz. Çeşme ve Foça’da kumsal konseptleri ağırlıklı olarak hizmet veriyor olsak da farklı bir mekanlarda hizmet almak isterseniz size yardımcı oluyoruz. İster bir mekanda isterseniz de doğa ortamında istediğiniz gibi bir evlilik teklifi anı yaşatıyoruz.

Önceliğimiz her zaman sizi memnun etmek. Bu nedenle de evlilik teklifinizin nasıl olmasını istiyorsanız, tam olarak size onu sağlıyoruz. Ön görüşme yaparak taleplerinizi öğreniyoruz. Yaptığımız çalışmalardan ve hizmet içeriklerimizden bahsediyoruz. Eğer aklınızda bir konsept yoksa bizden fikir alabilirsiniz. Tarzınıza en uygun evlilik teklifi ortamını sizin için A’dan Z’ye tüm detaylarıyla planlıyor ve başarıyla uyguluyoruz. Mutluluğunuzu ölümsüzleştirecek fotoğraf ve video çekimleri yapıyor, eğer yanınızda bellek getirirseniz size hemen görselleri teslim ediyoruz.

Çiftlerle konuşmak, onların heyecanlarına eşlik etmek bizim için paha biçilemez bir duygu. Sizin ilk kez yaşayacağınız bu anı en kusursuz biçimde oluşturmak için çalışıyoruz. En büyük referansımız ise çalışmalarımızdan memnun olan çiftlerimiz. Bize tüm isteklerinizi rahatlıkla iletebilirsiniz. LED ışıkı yazılardan şeker hamurundan pastalara, yer volkanlarından kırmızı halıya kadar pek çok aksesuarı bünyemizde bulunduruyoruz. Ailece organizasyon sektörüne gönül vermiş bir firmayız. Aşkın olduğu her yerde varız!

İzmir evlenme teklifi organizasyon firmaları arasında gerek çalışmalarımız gerek de müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışımızla öne çıkıyoruz. Siz de beklentilerinizi karşılayacak bir firma arıyorsanız, bir an önce bizimle tanışmalısınız. Bizimle iletişime geçmek için tek yapmanız gereken sayfada yer alan bilgi formunu doldurmak ve hemen ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.